Blog

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO? Może to banalne, ale cała historia sztucznych rzęs zaczęła się w ... kinie. Miało to miejsce w 1916 roku, gdy w legendarnym już filmien "Intolerance"amerykańskiego reżysera D.W. Griffitha, aktorka Seena Owen wystąpiła w pierwszych sztucznych rzęsach. Reżyserowi bardzo zależało na tym, aby rzęsy były spaktakularne i dosięgały aż do policzków przy każdym zamyśleniu i spojrzeniu w dół. Oczywiście po tym filmie każda kobieta chciała uzyskać taki efekt i narodził się nowy trend.

Czytaj więcej

Invisibobble - invisible - niewidoczny, bobble - gumka do włosów. Invisibobble to niewidoczne gumki do włosów na miarę Twoich włosów. Nie ciągną, nie ściskają, dbają o Twoje włosy, odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów - kręconych, prostych, grubych, cienkich, nie powodują bólu głowy a do tego mogą służyć jako stylowe bransoletki.... 

Czytaj więcej

Serdecznie wszystkich witamy na naszej nowej stronie. Praca nad jej wyglądem, treścią i funkcjonalnością trwała spory kawałek czasu, ale mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu zarówno naszym stałym jak i nowym Klientom. Zmieniło się praktycznie wszystko co było możliwe do zmiany. Od teraz sklep działa na nowoczesnym mechanizmie iai-shop i jest internetową stroną responsywną, co oznacza, że jej wygląd został przygotowany w taki sposób, aby prawidłowo dopasowywała się do ekranów różnej wielkości. Jest to funkcjonalność, która pozwoli naszym Klientom na odwiedzanie strony z każdego mobilnego urządzenia. Życzymy udanych zakupów! 

Czytaj więcej
Blog pixel