Pędzle do oczu

( ilość produktów: 50 )

Pędzle, które powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety to z pewnością pędzle do oczu, umożliwiające i ułatwiające wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu. Sprawiają, że oczy są umalowane precyzyjnie, a wykonany makijaż utrzymuje się znacznie dłużej. W ofercie naszej drogerii znajdziesz bogatą gamę pędzli do oczu. Prezentujemy produkty w różnych kształtach, rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty w najlepszych cenach. 

Profesjonalne pędzle do oczu

Na kosmetykomania.pl znajdziesz profesjonalne pędzle do makijażu przeznaczone do nakładania i rozcierania cieni do powiek a także precyzyjnej aplikacji eyelinera. Oferujemy zarówno pędzle do równomiernego rozprowadzania cieni bazowych, jak i modele przeznaczone do rozcierania, mieszania i łączenia ze sobą różnych kolorów cieni. W swoim asortymencie posiadamy specjalne cienkie pędzelki oraz pędzle o skośnie przyciętym włosiu - idealne do nakładania kosmetyków o żelowej konsystencji (np. eyelinerów). Posiadamy również odpowiednie pędzle do brwi. Modele z grzebykiem pozwolą Ci uczesać i wymodelować brwi oraz nadać im odpowiedniego kształtu. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawiają, że oferowane przez nas pędzle do oczu są eleganckie, trwałe i niezawodne. Odpowiednia miękkość i elastyczność naszych pędzli ułatwia aplikację kosmetyków i nie podrażnia delikatnej skóry okolic oczu. Dodatkową zaletą oferowanych przez nas produktów jest łatwość utrzymania ich w higienicznej czystości.

Wysokiej jakości pędzle do oczu

Pędzle do oczu z oferty naszego sklepu z kosmetykami to produkty wykonane z wysokiej jakości włosia. Poszczególne modele zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby gwarantować komfort użytkowania. Idealnie wyprofilowane kształty umożliwiają równomierne rozprowadzanie produktów kosmetycznych. Dostępne u nas pędzle sprawdzą się w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy będziesz używać ich w celach profesjonalnych, czy eksperymentować z makijażem w zaciszu własnego domu.

Kategoria
Marka
Cena
-
Ilość produktów: 50
Blog pixel