Sztuczne rzęsy

( ilość produktów: 55 )

Wyjątkowe sztuczne rzęsy to propozycja dla wszystkich kobiet, których natura nie obdarzyła gęstymi firankami i powłóczystym, zniewalającym spojrzeniem. Poza wizytą u kosmetyczki i testowaniem kolejnych kosmetyków na większe lub mniejsze wyjścia można postawić na sztuczne rzęsy, które na pewno zrobią na wszystkich wrażenie. To doskonałe podkreślenie kreacji, ale wiele kobiet stosuje lekki i wygodny dodatek jako element codziennego makijażu. W drogerii internetowej Kosmetykomania znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów i preparatów, które pozwolą Ci wykreować zupełnie nowe, ponętne spojrzenie.

Sztuczne rzęsy w kępkach i na pasku

Wśród naszego asortymentu do stylizacji rzęs, znajdziesz:

·         Rzęsy wykonane z naturalnego włosia

·         Kępki rzęs

·         Rzęsy na pasku i taśmie

·         Kleje do rzęs

Każda z tych opcji daje zupełnie inny, niepowtarzalny efekt. Proponowane przez nas sztuczne rzęsy (w tym paski rzęs, ich połówki czy pojedyncze kępki rzęs) to produkty najlepszych producentów, takich jak:

·         Ardell

·         Amazing Shine

·         Royal Lashed Out

·         Exposed

Na szczególną uwagę zasługują rzęsy Ardell, które wykonane są z naturalnego włosia. To jedne z najpopularniejszych produktów w swojej kategorii, a ich sukces i renoma wynikają z ogromnej dbałości o detal. Nie bez znaczenia jest również duża kontrola podczas samej produkcji „firanek” oraz innych preparatów tej marki. To wszystko przekłada się na trwałość rzęs, ich lekkość i łatwość w aplikacji.

Akcesoria do sztucznych rzęs

W asortymencie naszej drogerii internetowej znajdziesz również wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią samodzielną aplikację produktu. Wśród nich wymienić należy kleje do rzęs DUO, zarówno w wersji białej, jak i czarnej. Ta marka zaproponowała także różne formy dozowania kleju. Ten preparat znalazł się zarówno w tubce, buteleczce oraz pędzelku. W naszym sklepie pojawił się również klej do rzęs Makeup Atelie Paris, który wyróżnia się bardzo wygodnym aplikatorem oraz ogromną trwałością. Naszą kolejną propozycją jest przezroczysty klej Royal, który nie podrażnia okolic oka i nie pozostawia w jego obrębie zacieków.

Warto pamiętać, że dostępne w naszej drogerii produkty do stylizacji rzęs nie są jednorazowe – dzięki starannemu czyszczeniu i przechowywaniu mogą upiększać przez kilka miesięcy. Sprawdź nasze produkty i nadaj spojrzeniu charakteru, głębi i wyjątkowej wyrazistości.

Rodzaje sztucznych rzęs

Zazwyczaj spotykamy się z dwoma głównymi podziałami dotyczącymi tego produktu. Pierwszy z nich związany jest ze sposobem uformowania, a tym samym aplikacji rzęs. W tym przypadku wyróżniamy rzęsy pojedyncze, kępki rzęs oraz rzęsy na pasku.

Drugi sposób segmentacji tej kategorii produktów dotyczy różnych rodzajów tworzyw i materiałów, z których wykonane mogą być te produkty do stylizacji oczu. Niezwykle naturalnie wyglądające, a przy tym lekkie i trwałe są rzęsy wykonane z włosów ludzkich. Takie produkty znajdziesz między innymi w  asortymencie marki Ardell czy Amazing Shine. Na rynku kosmetycznym spotkać się możemy również z rzęsami syntetycznymi, wykonanymi z futra norek czy jedwabnymi. Te ostatnie charakteryzują się niezwykle naturalnym skrętem.  

Zobacz również: Jak aplikować sztuczne rzęsy

Kategoria
Marka
Cena
-
Ilość produktów: 55
Blog pixel