Woski zapachowe

( ilość produktów: 28 )

Przyjemny długi wieczór, beztroski relaks i czas tylko dla siebie to doskonały plan na zakończenie dnia. Nic tak nie podkreśli tego momentu jak aromatyczne woski zapachowe. Czym właściwie są woski zapachowe ? To woski roślinne lub mineralne, do których zostały dodane olejki aromatyczne. Woski zapachowe umieszcza się w specjalnych kominkach do aromaterapii, które możesz zakupić w naszym sklepie. Wosk po rozpuszczeniu uwalnia zapach, a ten rozprowadza się po pomieszczeniu. Zapach oraz przyjemne światło wydobywające się z kominka do aromaterapii wprowadza do wnętrza niezwykły klimat, ułatwiając relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków. O atutach aromaterapii mówi się wiele. Jest to jedna z dziedzin medycyny niekonwencjonalnej, która całe dobro czerpie z sił ukrytych w olejkach eterycznych. Piękne, odpowiednio dobrane zapachy pomagają się odprężyć i wyciszyć.

Jakie woski zapachowe wybrać ?

Woski zapachowe są alternatywą dla świec zapachowych. Zazwyczaj są mniejsze i nieco tańsze, dzięki temu masz okazję spróbować wielu zapachów i wybrać ten idealny dla siebie lub połączyć ze sobą kilka zapachów, przy których czujesz się dobrze. Podczas zakupu warto wziąć pod uwagę, z czego składa się wosk zapachowy, który przypadł nam do gustu. W trakcie spalania niektórych świec i wosków złej jakości wydzielają się szkodliwe dla nas substancje, jak totulen i benzen, pochodzące ze spalania się świec parafinowych. Warto też zwrócić uwagę na substancje barwiące wosk oraz dodatki zapachowe użyte w wosku. Najwyższej jakości woski zapachowe oferowane przez nasz sklep mają sprawdzony skład i możesz bez zmartwień skupić się jedynie na atutach płynących z wykorzystania wosków zapachowych. Wybierz produkt z naszej oferty i ciesz się relaksującymi chwilami w domowym zaciszu.

Woski zapachowe - marki dostępne w naszym sklepie

W aktualnej ofercie kosmetykomania.pl znajdziesz między innymi takie marki, jak Yankee Candle, Kringle Candle oraz Country Candle. Zapachowe woski Yankee Candle, odznaczają się nie tylko wyjątkowymi, trwałymi zapachami. Ich ogromną zaletą jest także to, że można je dowolnie łączyć, tworząc absolutnie unikalne kompozycje zapachowe. Te produkty nie przypalają się, a tym samym nie oddają do otoczenia szkodliwych substancji, niebezpiecznych dla zdrowia. Najpopularniejsze zapachy Yankee Candle to: Black Coconut, Waikiki Melon, Wedding Day, Summer Scoop, Soft Blanket, czy Pink Sands. Wśród naszych propozycji pojawiły się również woski Kringle Candle, które zdecydowanie warte są Twojej uwagi. W ofercie tej firmy znajdziesz zarówno subtelne, słodkie zapachy, jak i odważne i orzeźwiające wonie. Wszystkie olejki wykorzystywane do produkcji tychże świec, są najwyższej jakości. Dzięki temu odznaczają się nie tylko niezwykłą trwałością, ale i bezpieczeństwem dla zdrowia. Jeżeli jesteś fanem zapachów w takiej formie, koniecznie sprawdź również woski Country Candle. Eleganckie pudełeczka, trwały i intensywny aromat, wysokojakościowe olejki – to jedne w wielu zalet produktów tej firmy.

Marka
Cena
-
Ilość produktów: 28
Blog pixel