Beauty Blender: gąbeczki i akcesoria

( ilość produktów: 2 )

Teraz możesz wyglądać jak gwiazda filmowa bez drogich usług wizażystów! Beautyblender to specjalistyczna gąbka do aplikacji podkładu w kształcie jajeczka, wymyślona przez topową, hollywoodzką wizażystkę, Rea Ann Silva, po to, by zostawić Twoją twarz z profesjonalnym wykończeniem bez skazy. Innowacyjna gąbka do podkładu wywołała rewolucję wśród profesjonalnych wizażystów oraz kobiet z całego świata – m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Polski.

Beautyblender pozwala na stworzenie makijażu w jakości High Definition oraz uzyskanie perfekcyjnego krycia - bez efektu maski, smug czy nierówności. Jajeczko nie zawiera lateksu, jest antyalergiczne i bezzapachowe. Pierwszy Beautyblender był różowy, aktualnie gąbeczki są dostępne również w kolorach czarnym i białym. Można również zakupić akcesoria do Beautyblendera – płyn oczyszczający i mydełko do jajeczka, czy też specjalną, oddychającą kosmetyczkę. 

Beautyblender, zaprojektowany jest bez żadnych krawędzi, po to, by nie pozostawiać smug na Twojej twarzy. Przed rozpoczęciem aplikacji koniecznie zmocz go w wodzie, aby był wilgotny - przybierze niemalże dwa razy większych rozmiarów. Aby z jego pomocą nałożyć podkład, opływową końcówkę należy zamoczyć w niewielkiej ilości fluidu i nałożyć na twarz metodą "stempelkową". Wąska końcówka pozwala na nałożenie korektora w trudno dostępnych miejscach (okolice oczu i nosa). Po użyciu umyj Beautyblender i włóż na stojak do wyschnięcia.  

 

Kategoria
Ilość produktów: 2
Blog pixel