st. moriz

( ilość produktów: 1 )

Pragniesz cieszyć się naturalną, równomierną i długotrwałą opalenizną przez cały rok? Firma ST. MORIZ jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Ta brytyjska marka kosmetyczna skoncentrowała się na wysokojakościowych samoopalaczach, preparatach brązujących oraz produktach, które ułatwiają ich aplikację. Wśród jej asortymentu nie zabrakło także środków przygotowujących naszą skórę na przyjęcie kosmetyków oraz takich, które usuwają opaleniznę, bez konieczności mechanicznego złuszczania naskórka.

Historia marki ST. MORIZ

Pierwszy kosmetyk St. Moriz pojawił się na rynku w 2007 roku. Od tego momentu firma zaczęła dynamicznie rosnąć, pozostawiając konkurencję w tyle. Dowodem na skuteczność jej preparatów są liczne światowe nagrody, które regularnie wpływają na jej konto. Wśród nich wymienić można między innymi Cosmopolitan Beauty Awards, Best Legs and Feet Pure Beauty Awards, Best Self Tan Stylist Skincare Award czy Reveal Summer Beauty Awards.

ST. MORIZ opinie

Kosmetyki tej firmy cieszą się tak licznymi nagrodami oraz dobrymi opiniami, ze względu na holistyczne podejście do pielęgnacji ciała. Prócz oczywistych właściwości kosmetyków zmieniających odcień naszej skóry, samoopalacze oraz balsamy brązujące głęboko nawilżają i odżywiają komórki naszego naskórka. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się naturalnie złotym odcieniem naszej skóry. To, co dla wielu osób jest jednak najważniejsze w ocenie tego typu produktów, to gwarancja opalenizny bez smug, zacieków czy wyraźnych przejść tonalnych. Preparaty tej marki zapewniają równomierną opaleniznę, a to m.in. ze względu na ich konsystencję ułatwiającą rozprowadzanie kosmetyku. Wśród opinii na temat produktów firmy niezwykle często pojawia się także wzmianka o jej szerokim asortymencie. Faktem jest, że wśród jej kosmetyków pojawiły się nie tylko preparaty zapewniające długotrwała opaleniznę, ale także takie, które pozwalają uzyskać jednodniowy efekt opalonej skóry twarzy i ciała.

Kosmetyki marki ST. MORIZ

Wśród preparatów tej firmy znajdziemy dwie grupy produktów: linię Advanced Pro oraz Professional. W pierwszej serii odnajdziemy zróżnicowane preparaty o wielofunkcyjnej formule. Nie tylko zadbają o atrakcyjny koloryt naszej skóry, ale także jej odpowiednie nawilżenie. W tej grupie kosmetyków znajdziemy zarówno kremy, musy, sera, żele i suche olejki samoopalające, jak i balsamy przedłużające opaleniznę. W linii Advanced Pro pojawił się również peeling złuszczający naskórek i przygotowujący skórę na zabieg brązujący, ale także mus, który ułatwi nam usunięcie opalenizny.

Seria Professional charakteryzuje się z kolei świetnym stosunkiem jakości do ceny. Wśród produktów tej linii znajdziemy balsamy, musy i mgiełki w różnych odcieniach, które stopniowo będą budowały naszą opaleniznę.  Firma ST. MORIZ zaproponowała także bronzery o dwóch typach wykończenia – matowym i rozświetlającym. W ofercie marki znalazły się także pudry brązujące, które pozwolą nam podkreślić kości policzkowe i poprawić kontur naszej twarzy.

Kategoria
Ilość produktów: 1
Blog pixel