Kosmetyki i akcesoria do paznokci

( ilość produktów: 18 )

Co zrobić, aby paznokcie były długie, mocne, zdrowe i modne? Poza zdrową zbilansowaną dietą, warto zadbać o ich właściwą pielęgnację i odpowiedni manicure. Produkty zawarte w tej kategorii Ci to umożliwią. Możesz wybierać spośród odżywek do paznokci i skórek, lakierów do paznokci w najmodniejszych kolorach o różnym wykończeniu – matowym, satynowym, metalicznym i brokatowym, zmywaczy do lakierów, baz i top coatów, produktów przyspieszających wysychanie lakieru na paznokciach, całych zestawów do manicure, naklejek na paznokcie, separatorów, pilniczków, bloczków do piłowania i polerowania paznokci, a także lakierów hybrydowych oraz zestawów do hybryd. Tak bogata oferta pozwoli Tobie dokonać najlepszego wyboru.

Produkty do paznokci dla każdego

Dzięki produktom dostępnym w Kosmetykomania.pl bez problemu wykonasz manicure codzienny, biznesowy, wieczorowy, ślubny oraz manicure na każdą inną okazję, a także zadbasz o swoje paznokcie dostarczając im cennych składników zawartych w odżywkach.  Wszystkie proponowane przez nas kosmetyki oraz akcesoria i lakiery do paznokci zostały wyprodukowane przez światowej marki – m.in. Semilac, Sally Hansen.

Kosmetyki do paznokci

Znaczną część naszej oferty stanowią wyjątkowo trwałe lakiery hybrydowe Semilac. Bardzo dobra pigmentacja, doskonała formuła, ogromny wybór kolorów pozwoli na stworzenie pięknego i niezwykle trwałego manicure. W sprzedaży dostępne są zarówno klasyczne lakiery hybrydowe Semilac, jak też cieszące się dużym zainteresowaniem lakiery Semilac Cat Eye i inne lakiery Semilac, które zachwycą niejedną miłośniczkę pięknych i zadbanych paznokci. W ofercie znajdują się również pyłki do paznokci Semilac Flash, które odmienią każdy manicure nadając mu niepowtarzalnego wyglądu. Oprócz lakierów hybrydowych Semilac oferujemy także zmywacze - acetony, dzięki którym usunięcie hybrydy nie będzie stanowiło żadnego problemu, wzorniki, zestawy startowe do hybryd zawierające bazę, lampę, top coat oraz inne elementy niezbędne do wykonania manicure hybrydowego.

 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lakierów i akcesoriów Semilac oraz produktów innych, równie cenionych marek.

Marka
Cena
-
Ilość produktów: 18
Blog pixel