Kosmetyki do makijażu

( ilość produktów: 110 )

W tej kategorii odnajdziesz zarówno kosmetyki, jak i akcesoria, które pozwolą Ci wykonać pełen makijaż. Główne działy tej sekcji, opisane zostały poniżej.

Makijaż twarzy

Wśród modułów naszej drogerii internetowej pojawiły się między innymi kosmetyki do makijażu skóry twarzy. Dostępne w niej produkty, to podkłady/fluidy o różnej gęstości, kolorystyce oraz wykończeniu. W naszej ofercie znalazły się również korektory i pudry – zarówno te sypkie, jak i w kompakcie. To nie koniec naszych makijażowych propozycji. W tym segmencie udostępniliśmy także róże, bronzery, rozświetlacze oraz kosmetyki do konturowania twarzy. Na deser zaproponowaliśmy bazy pod makijaż, utrwalacze oraz farby do skóry.

Makijaż oczu

Kolejny dostępny w naszym sklepie dział, to akcesoria i kosmetyki do oczu. W tym segmencie odnajdziesz między innymi palety oraz pojedyncze cienie do powiek. Zaproponowaliśmy także bazy pod cienie, dzięki którym wydłużysz żywotność swojego makijażu. Kosmetyki te w wygodny i precyzyjny sposób zaaplikujesz dzięki wysokojakościowym pędzlom do cieni. Koniecznie sprawdź również dostępne w naszej ofercie tusze do rzęs, eyelinery czy kredki do oczu. Dla fanów błysku udostępniliśmy z kolei brokaty i pyłki do powiek. W tej kategorii znalazły się jednak nie tylko produkty niezbędne do wykonania makeup-u, ale także preparaty do pielęgnacji okolic oka. Wśród nich wyróżnić należy odżywki do rzęs, które wydłużą, zagęszczą i wzmocnią te delikatne włoski naszych powiek.

Osobny dział postanowiliśmy dedykować oprawie oka, a dokładniej kosmetykom do brwi. W tej kategorii produktów odnajdziesz między innymi pomady, kredki oraz cienie do tych wyrazistych okolic oka. Wśród naszych propozycji znalazły się również żele, henny oraz szablony do brwi, dzięki którym nadasz łukowi idealny kolor i kształt.

Do grupy produktów podyktowanych okolicom oka, zaliczyć należy również sztuczne rzęsy. Wśród akcesoriów zgromadzonych w tym dziale, znalazły się właśnie rzęsy (również te na pasku), kępki rzęs oraz kleje niezbędne do ich przytwierdzenia.

Makijaż ust

W kategorii kosmetyków do makijażu ust odnajdziesz produkty o rozmaitej fakturze, gęstości, a także przeznaczeniu. Główną sekcję działu stanowią pomadki. Wśród nich znalazły się zarówno te o błyszczącym, satynowym jak i matowym wykończeniu. Proponowane przez nas kosmetyki do makijażu ust, to także konturówki, farbki i błyszczyki. Nie zapomnieliśmy również o pielęgnacji czerwieni wargowej. W tym module udostępniliśmy peelingi i balsamy do ust, dzięki którym wygładzisz i odżywisz delikatną skórę warg.

Na szczególną uwagę zasługują pomadki Golden Rose, które wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. W tym segmencie znajdziesz kilka popularnych serii szminek i błyszczyków do ust – od matu po winylowy błysk.

Akcesoria do makijażu twarzy

Tutaj wyodrębnić należy dwie niezależne sekcje. Jedna z nich podyktowana została gąbkom do makijażu. Trzy główne podkategorie tego modułu, to gąbki Bohoblender, Beauty blender i Real Techniques.

Z kolei wśród drugiego modułu akcesoriów do makijażu odnajdziesz puszki i gąbeczki do podkładu, temperówki, a także kosmetyczki i inne produkty, takie jak bibułki, zestawy czyszczące czy szpatułki.

Lubisz kompaktowe rozwiązania? Koniecznie sprawdź również dział „Zestawy kosmetyków do makijażu”.

Kategoria
Marka
Cena
-
Ilość produktów: 110
Blog pixel