glov

( ilość produktów: 22 )

GLOV to innowacyjna polska marka założona przez dwie polki, Monikę Żochowską i Ewę Dudzic w 2011 roku. Pomysł na markę zrodził się w głowie Moniki, która odbywała praktyki w klinice chirurgii plastycznej w Tasmanii. Właśnie wtedy dowiedziała się o niesamowitych właściwościach mikrowłókien i możliwości ich wykorzystania. Nigdy nie przepadała za wykonywaniem demakijażu, dlatego pierwszy produkt Glov był odpowiedzią na jej potrzebę. Jak się później okazało, wiele kobiet na świecie bardzo chętnie zrezygnowało z tradycyjnego demakijażu na rzecz nowoczesnej metody za pomocą rękawicy z mikrowłókien  

Od momentu wypuszczenia pierwszego produktu, marka GLOV zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a ich produkty można obecnie kupić w 60 krajach na całym świecie. Linia produktów GLOV Hydro Demaquillage wykorzystuje 4 rodzaje włókien specjalnie zaprojektowanych i przetestowanych pod kątem użytku kosmetycznego.

Najbardziej kultowy produkt marki GLOV - rękawica do demakijażu  

Najbardziej rozsławionym produktem marki GLOV są rękawice do demakijażu, które dzięki wyjątkowym włóknom, umożliwiają zmycie makijażu za pomocą samej wody, bez użycia detergentów. Ich delikatna struktura i neutralne pH sprawiają, że nie wywołują podrażnień nawet przy skórze atopowej (jest to potwierdzone laboratoryjnie). Włókna GLOV są do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, w przekroju mają kształt rozgwiazdy i posiadają właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu przyciągają zanieczyszczenia jak magnes. Rękawice GLOV charakteryzują się estetycznym designem, różnorodnymi kształtami i bogatą kolorystyką. Produkt dobiera się do konkretnego rodzaju cery (suchej, normalnej, tłustej). Poszczególne modele rękawic GLOV różnią się od siebie rodzajami zastosowanych włókien.  

Dodatkowo marka GLOV zadbała również o specjalne potrzeby panów i stworzyła designerską czarną rękawicę do mycia i peelingu ciała dla mężczyzn. Wszystkie rodzaje rękawic do demakijażu oraz dla mężczyzn zachowują swoje najlepsze właściwości przez okres 3 miesięcy. Następnie zużytą rękawicę można śmiało wykorzystać do sprzątania - jak się okazuje, jest to produkt nie tylko ekologiczny, ale również wielofunkcyjny :)  

Akcesoria GLOV które warto mieć   

Poza rękawicami do demakijażu GLOV, w ofercie marki znajdziemy także wielorazowe waciki, zestawy podróżne do demakijażu, rękawice do zmywania masek czy też kosmetyczne opaski do włosów. Dzięki produktom marki GLOV ograniczysz produkcję odpadów w domowym gospodarstwie. Na przykład używając opakowania wielorazowych wacików GLOV Moon Pads - zamiast 400 wacików bawełnianych zużyjesz tylko 5! Dodatkowo warto wspomnieć, że nie zawierają one szkodliwych substancji oraz barwników, są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, nawet dla wrażliwej i skłonnej do alergii.

Kategoria
Cena
-
Ilość produktów: 22
Blog pixel