Yankee Candle

( ilość produktów: 74 )

To amerykański producent świec i wosków, którego wyroby znane są na całym świecie. Dzięki skrupulatnemu dobieraniu najlepszej jakości składników i naturalnych ekstraktów zapachowych, świece Yankee Candle są uznawane za najlepsze na rynku światowym. Do produkcji świec firma wykorzystuje czysty parafinowy oraz sojowy wosk, bawełniane knoty oraz niezwykłe kompozycje olejków eterycznych. Fabrykę YC tygodniowo opuszcza ponad milion słoi ze świecami! Standardy produkcji są niezmienne od 1969 roku, kiedy to firma powstała. Pierwszy sklep ze świecami Yankee Candle natomiast otwarto w 1989 r. w South Deerfield (Massachusetts) i istnieje on tam po dziś dzień.

Produkty Yankee Candle

W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz następujące produkty tej marki:

  • Duże świece w słojach
  • Średnie świece w słojach
  • Małe świece w słojach
  • Samplery
  • Woski zapachowe
  • Dyfuzory (odświeżacze powietrza)
  • Zapachy elektryczne
  • Zapachy do samochodu Yankee Candle
  • Akcesoria
  • ponadto firma produkuje akcesoria kuchenne i inne drobiazgi przydatne w domu oraz limitowane kolekcje.

Zapachy Yankee Candle

Aktualnie istnieje ok. 200 różnych zapachów świec i wosków Yankee Candle, które zamknięte zostały w pięciu odrębnych kolekcjach: Floral, Fruit, Fresh, Food & Spice oraz Festive. Floral to seria, w której zarówno nuty głowy, jak i serca oparte zostały na kwiatowych woniach. Linia Fruit bazuje natomiast na zapachach owoców, a Fresh na rześkich nutach, takich jak świeżo wyprana pościel czy morska bryza. Wyjątkową kolekcją jest również Food and Spice, która jest niezwykle aromatyczna, pobudzająca nasze ślinianki do pracy. Ostatnią serią jest Festive, w której zapachy świec i wosków nieodzownie kojarzą się ze świętami i rozmaitymi okolicznościami. Nowe linie zapachowe pojawiają się sezonowo i oparte są o różne życiowe doświadczenia – od doznań kulinarnych, aż po tropikalne wakacje.

Charakterystyka produktów Yankee Candle

U Yankee Candle wybierać możemy spośród świec o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Nie brakuje egzemplarzy w słojach, wśród których znajdziemy aż 3 rozmiary tych produktów. Wysokości słoi przekładają się bezpośrednio na czasy palenia świec. Duże słoiki mają wysokość 17,5 cm i palą się około 150 godzin. Rozmiar średniego słoja, to już 13 cm i około 90 h palenia, natomiast małego 8,5 cm wysokości i średnio 40 godzin palenia.

W asortymencie marki nie zabrakło także samplerów, czyli świeczek w małych rozmiarach, które palą się średnio 15 godzin. Na uwagę zasługują również tumblery, czyli świece o dwóch knotach, zamknięte w szklanej oprawie. One także występują w różnych rozmiarach – małym, średnim i dużym. W ofercie firmy udostępniono również odświeżacze powietrza Yankee Candle. Wśród nich znajdziemy te z elektrycznym wkładem, jak i wersje z atomizerem. Marka zaproponowała również odświeżacze w formie kuleczek zapachowych oraz dyfuzory w szklanych opakowaniach wypełnionych olejkami, w którym zanurzamy ratanowe pałeczki. Na koniec pozostają nam zapachy do samochodów oraz różne akcesoria Yankee Candle, takie jak świeczniki, kominki czy nakładki na słoiki.

Sprawdź również świece zapachowe i woski zapachowe innych marek!

Kategoria
Cena
-
Ilość produktów: 74
Blog pixel