Gąbki do makijażu

( ilość produktów: 29 )

Za pomocą tego produktu stworzyć perfekcyjny, profesjonalny makijaż. Gąbeczka pozwala bowiem na idealne rozprowadzenie rozmaitych kosmetyków po powierzchni twarzy. Z tym narzędziem „stopisz” ze skórą nie tylko płynne, półpłynne czy kremowe preparaty, ale także te o stałej i sypkiej postaci. Z powodzeniem - w szybki i precyzyjny sposób nałożysz podkłady, pudry, korektory, róże, bronzery i rozświetlacze.

Cała tajemnica gąbki opiera się na materiale z jakiego została wykonana. Bezlateksowa, porowata struktura tworzywa wpływa na jego miękkość, delikatność i sprężystość w kontakcie ze skórą. Taka faktura z licznymi porami pozwala także na zwiększanie powierzchni aplikacyjnej gąbki, a następuje to tuż po jej zamoczeniu w wodzie.

Gąbka do makijażu - czy warto?

Zdecydowanie tak! To produkt wielofunkcyjny, za pomocą którego stworzysz aksamitny, idealnie zintegrowany ze skórą makijaż. Co równie istotne, z tym narzędziem jesteś w stanie stopniować efekt, co daje Ci nieograniczone pole do makeup’owych eksperymentów. Z gąbeczką stworzysz zarówno subtelny, dzienny makijaż, jak i wyrazisty, świetnie kryjący sceniczny makeup.

Kolejną zaletą tych aplikatorów jest fakt, że zapewniają ekonomiczne wykorzystywanie kosmetyków. Zamoczenie gąbki w wodzie tuż przed jej użytkowaniem sprawia, że nie tylko zwiększa ona swoją powierzchnię, ale także chłonie minimalną ilość preparatu, sukcesywnie oddając go na skórę. Gąbeczki do makijażu pozwalają również na higieniczne zaaplikowanie i stemplowanie preparatów. Dzięki prawidłowemu oraz regularnemu czyszczeniu i suszeniu gąbki, ograniczasz do minimum ilość bakterii i patogenów.

Ten produkt jest świetną alternatywą dla makijażu wykonywanego opuszkami palców – jest od niego znacznie wygodniejszy. Ponadto, w odróżnieniu do tej drugiej techniki, podczas jego wykonywania nie brudzisz się, nie marnujesz kosmetyków i docierasz do trudnodostępnych miejsc. Dzięki gąbce wydłużysz również trwałość makeup’u.

Gąbeczka do makijażu – jaka firma?

W naszej ofercie znajdziesz trzech najbardziej cenionych producentów tych makijażowych aplikatorów. Wśród nich wymienić należy:

·         Boho Beauty ze swoimi gąbkami Bohoblender

·         Beautyblender z gąbką o tej samej nazwie

·         Real Techniques z gąbką Miracle Complexion Sponge

Każda z powyższych propozycji z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jaką gąbkę do makijażu wybrać?

Kształt, skład oraz rozmiar gąbki powinny być uzależnione od funkcji jaką mają pełnić. Jeżeli za ich pomocą pragniesz nakładać nie tylko podkład czy korektory, ale także kosmetyki do konturowania twarzy, wtedy warto sięgnąć po egzemplarze ze ściętym bokiem, takie jak np. gąbki Real Techniques. Świetnym przykładem wielozadaniowych produktów są również gąbki Bohoblender.  Jeżeli z kolei za pomocą tego makijażowego narzędzia chcesz aplikować korektor pod oczy lub na drobne niedoskonałości skóry, sięgnij po gąbeczki o niewielkich rozmiarach. Ich powierzchnia umożliwi Ci dotarcie do trudnodostępnych miejsc oraz pozwoli na większą precyzję w punktowym kamuflażu. Przykładem takich produktów może być zestaw 4 małych gąbeczek Beauty Blender.

Gąbka do makijażu to produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce. W zależności od potrzeb i okoliczności możesz stosować ją zamiennie z pędzlami do makijażu.

Cena
-
Ilość produktów: 29
Blog pixel