Kominki do wosków

( ilość produktów: 4 )

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, z pewnością jesteś miłośnikiem dodatków zapachowych do wnętrz lub szukasz wyjątkowego prezentu. Kominek do wosku może być tym, czego szukasz. Czym właściwie jest kominek do wosku? Kominki do wosków zwane również kominkami do aromaterapii lub kominkami aromaterapeutycznymi to specjalne ceramiczne naczynia umożliwiające podgrzanie wosków zapachowych, które zawierają substancje aromatyczne, olejki eteryczne i dekorują pomieszczenie pięknym zapachem. Kominek do wosku ma konstrukcję umożliwiającą umieszczenie pod misą z woskiem świeczki w formie wkładu, która podgrzewa wosk, pozwalając na uwolnienie substancji zapachowych. Magia kominków do wosków wniesie do Twojego wnętrza cudowny nastrój, może być alternatywą dla osób, które nie posiadają prawdziwego kominka.

Jaki kominek do wosku wybrać ?

Wśród wielu wzorów i materiałów, z jakich wykonany jest kominek do wosku, warto pamiętać o tym, aby harmonijnie współgrał z wystrojem Twojego wnętrza. Prawidłowo dobrany kominek do wosku może być efektowną i niebanalną ozdobą, zarówno za dnia jak i w ciemnościach, kiedy będzie roztaczał swój urok z rozpaloną w środku świecą.

Zwróć uwagę na to, że kominek do wosku posiada misę, która jest o wiele bardziej pojemna niż misa kominka do olejków. Dzięki temu możesz umieścić dużą ilość wosku lub mieszać ze sobą swobodnie woski zapachowe o różnych zapachach, aby znaleźć idealny dla siebie.

Kominek do wosku dostępny w ofercie kosmetykomania.pl

W ofercie naszego sklepu oprócz szerokiej gamy kominków ceramicznych znajdziesz również kominki kamienne, metalowe i wykonane ze szkła. Wśród dostępnych marek można wymienić kominki Yankee Candle. Szczególne walory dekoracyjne ma ażurowy kominek do wosku. Kominki różnią się również designem po to, aby mogły wpasować się w każde wnętrze, zarówno te nowoczesne w minimalistycznym stylu jak i eklektyczne i przytulne. Kominek do wosku to niebanalna dekoracja, dlatego też może być doskonałym prezentem okazjonalnym. Dobierając model kominka do gustu osoby, której chcesz go sprezentować oraz dodając kilka zapachowych wosków, możesz podarować mu długie godziny przyjemnego relaksu wśród bogatych nut zapachowych i ciepła, jakie roztacza ten niewielki kominek. Dobierz odpowiedni kominek do wosku dla siebie i swojego wnętrza i ciesz się zapachem wosków w domowym zaciszu.

Ilość produktów: 4
Blog pixel