Alexya

( ilość produktów: 2 )

Ta marka stworzona została z myślą o depilacji, która będzie jednocześnie skuteczna i naturalna. Składy jej produktów oparte zostały o organicze substancje, które są bardzo delikatne dla naszej skóry. Formuła kosmetyków nie uczula oraz nie podrażnia, podnosząc zadowolenie z zabiegu usuwania owłosienia. Ze względu na w pełni naturalne, subtelne substraty, kosmetyki Alexya skierowane są nawet dla Pań o bardzo wrażliwej skórze. Z czystym sumieniem można polecić je również osobom z popękanymi naczynkami oraz żylakami.

Produkty firmy Alexya

Wśród gamy produktów marki, znalazły się nie tylko preparaty usuwające owłosienie, ale także kosmetyki przed i podepilacyjne.

Żel przed depilacją

Ten kosmetyk jest absolutnie zbawienny podczas każdego zabiegu usuwania owłosienia. Nie tylko odtłuszcza czy oczyszcza naszą skórę zapobiegając ewentualnym infekcjom, ale także chłodzi, łagodząc dyskomfort towarzyszący depilacji. Ten produkt znaczącą wpływa również na przyczepność  pasty cukrowej, dzięki czemu w kolejnych krokach szybciej i skuteczniej pozbędziemy się owłosienia.

Puder ułatwiający depilację

To kolejny kosmetyk mający realny wpływ na skuteczność zabiegu usuwania zbędnego owłosienia. Po ten produkt sięgamy po zaaplikowaniu wcześniej wspomnianego żelu. Składy obu preparatów zostały tak skomponowane, aby wzajemnie potęgowały swoje właściwości. Puder, podobnie jak żel, także odkaża i odtłuszcza naszą skórę, sprawiając że zabieg jest w pełni higieniczny oraz mniej bolesny.

Pasty cukrowe do depilacji Alexya

Producent kosmetyków do depilacji udostępnił kilka zapachowych wersji tego produktu. Wśród nich znalazła się naturalna pasta cukrowa oraz taka, o woni mięty, czekolady oraz róży. Każda z wersji gwarantuje jednak podobny efekt końcowy - gładkie ciało, nawet na 2/3 tygodnie, bez podrażnień, alergii czy popękanych naczynek. Wszystkie pasty tego producenta nie wymagają wykorzystania plastrów – jest to produkt „samowystarczalny”. Należy podkreślić również fakt, że te kosmetyki są w 100% naturalne, bazujące na tradycyjnych arabskich recepturach.

Balsam po depilacji

Aby ukoić i uspokoić podrażnioną po zabiegu skórę, warto sięgnąć po balsam od Alexya. Ukoi, wpłynie na szybsza regenerację naskórka, odżywi oraz uchroni skórę przed przesuszeniem.  

Kategoria
Ilość produktów: 2
Blog pixel