Kosmetyki do opalania

( ilość produktów: 1 )

Skóra muśnięta słońcem wygląda bardzo atrakcyjnie. Niestety, tradycyjne opalanie nie zawsze jest dla niej łaskawe. Aby czerpać korzyści z ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe i cieszyć się zdrową opalenizną, należy sięgnąć po specjalne kosmetyki do opalania. Dostępne u nas kremy z filtrem zapewnią skórze właściwą ochronę i pozwolą zachować zdrowy naskórek - bez przebarwień, wyprysków i zmarszczek.

Kosmetyki przed i po opalaniu

Preparaty dostępne w naszym sklepie to nie tylko środki chroniące naszą skórę przed szkodliwymi promieniami UVA oraz UBV, ale także kosmetyki łagodzące stany po ekspozycji na światło słoneczne. W ofercie Kosmetykomani znajdziesz:          

- Kremy przeciwsłoneczne,          

- Żele do opalania,         

- Mleczka do opalania,         

- Mleczka do opalania w spray’u,     

- Kremy ochronne z filtrem,       

- Kojące mleczka po opalaniu,       

- Kojące kremy po opalaniu.

Wśród kremów przed opalaniem pojawiły się preparaty o różnym współczynniku ochrony przeciwsłonecznej, które określa się skrótem SPF. Wartość owego wskaźnika sugeruje ile razy dłużej skóra chroniona przez dany preparat może być wystawiona na działanie słońca w stosunku do niezabezpieczonej skóry (bez wywołania reakcji rumieniowej). W ofercie Kosmetykomanii znajdziesz rozmaite preparaty chroniące przed promieniowaniem UVB (o wartościach SPF 15, SPF 30 i SPF 50+) oraz zabezpieczające przed promieniowaniem UVA (o wartości 50PA+++). Nie mogło zabraknąć także filtrów chroniących naszą skórę zarówno przed szkodliwym promieniowaniem UVB, jak i UVA. Środki protekcyjne zabezpieczające naskórek oraz skórę właściwą przed dwoma rodzajami promieniowania ultrafioletowego, rozpoznajmy po zamieszczeniu przy nich dwóch skrótów – SPF oraz PA. W naszej drogerii znajdziesz takie preparaty, a wśród nich sun blocker’y SPF 50+ PA +++ w kremie oraz żelu. Jeżeli mówimy o kosmetykach związanych z opalaniem, należy wspomnieć również o preparatach łagodzących skutki nadmiernej ekspozycji na słońce. Mleczka, kremy i balsamy po opalaniu, zapobiegną alergiom słonecznym i złagodzą ewentualne podrażnienia.

Skuteczność filtrów do opalania

Czym powinny charakteryzować się skuteczne kosmetyki przeciwsłoneczne? Przede wszystkim wysoką absorpcją promieni UVA i UVB oraz fotostabilnością, czyli utrzymaniem niezmienionych właściwości produktu przez określony czas. Wśród dostępnych w naszej drogerii produktów znajdziesz filtry, które oferują nie tylko to, ale i znacznie więcej. Prócz wysokiej skuteczności dotyczącej hamowania negatywnych skutków działania słońca, preparaty fotoprotekcyjne zapewniają także dodatkową pielęgnację ciała. Ponadto są niedrażniące, odporne na działanie potu czy wody oraz efektywne w niskich dawkach.

Co to oznacza w praktyce? Filtry do opalania skutecznie dbają o skórę podczas eksponowania jej na promieniowanie słoneczne. Chronią ciało przed oparzeniami, a także minimalizują ryzyko przedwczesnej utraty jędrności i przedwczesnego powstania zmarszczek. Jednym słowem – zabezpieczają skórę kompleksowo, również przed szybszym starzeniem się. Kosmetyki z naszej oferty zawierają odpowiednio dobrane składniki nawilżające, które pomagają skórze zachować idealny poziom nawilżenia i przedłużają opaleniznę. Łatwo się aplikują i szybko wchłaniają. Pozostawiają skórę przyjemnie gładką i miękką w dotyku.

Ilość produktów: 1
Blog pixel