Samoopalacze

( ilość produktów: 1 )

Skóra delikatnie muśnięta słońcem wygląda bardzo atrakcyjnie. Tradycyjne opalanie nie jest jednak zdrowe. Prostym, łatwym, a jednocześnie przyjemnym sposobem na uzyskanie złocistej opalenizny są samoopalacze. Te rewelacyjne kosmetyki można stosować przez cały rok i tym samym cieszyć się ładnym kolorem skóry niezależnie od sezonu i pogody. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki brązujące od znanych, sprawdzonych i zaufanych marek: Piz Buin, Sally Hansem czy St.Moriz.

Samoopalacz czy bronzer?

Oba rodzaje kosmetyków opierają się na tym samym składniku - DHA (dihydroksyacetonie). Jest to związek, który wchodzi w reakcję chemiczną z aminokwasami znajdującymi się w naskórku człowieka, czego konsekwencją jest zmiana zabarwienia naszej skóry. Różnica między samoopalaczem a balsamem brązującym opiera się na ilości tego komponentu w kosmetyku.

W samoopalaczach ten związek występuje w wysokich dawkach, w związku z czym opalenizna pojawia się szybko, a jej postać jest stosunkowo intensywna. To kosmetyk przeznaczony dla osób, którym zależy na długotrwałym i niemal natychmiastowym efekcie opalonej skóry. Z kolei żele, musy i balsamy brązujące, równie często nazywane bronzerami, w swoim składzie zawierają znacznie mniejszą ilość DHA. Konsekwencją tego jest delikatniejsza niż w przypadku samoopalaczy opalenizna, którą podtrzymujemy poprzez codzienną aplikację kosmetyku. Ogromnym plusem tego typu preparatów jest ich wielopłaszczyznowe działanie. Prócz subtelnej opalenizny, gwarantują również nawilżenie, pojędrnienie i odżywienie naszej skóry.

Rodzaje samoopalaczy i kosmetyków brązujących

Samoopalacze oraz bronzery mogą występować pod różnymi postaciami. Można przebierać spośród kosmetyków o rozmaitej kolorystyce oraz szybkości i intensywności ich działania. Firmy umożliwiają również wybór spośród rozmaitych form aplikacji kosmetyku oraz jego konsystencji. W naszym sklepie znajdziesz:

- samoopalacze w musie,         

- samoopalacze w piance,     

- samoopalacze w żelu,         

- samoopalacze w sprayu,         

- balsamy brązujące,         

- balsamy brązująco-rozświetlające,       

- mleczka samoopalające stopniowo brązujące,         

- rozświetlające bronzery.

Producenci opracowali również produkty, które ułatwiają zabieg aplikacji kosmetyku i pozwalają dłużej cieszyć się piękną opalenizną. Wśród nich wymienić należy:

- rękawicę do aplikacji samoopalacza,        

- peeling do ciała przed zastosowaniem samoopalacza.

Drogeria internetowa Kosmetykomania oferuje samoopalacze do twarzy i całego ciała, a także specjalne kosmetyki do opalania nóg, tzw. rajstopy w spray'u.  Ładnie wygładzają skórę, dodają jej pięknego koloru i sprawiają, że nogi wyglądają wspaniale, nie tracąc uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wszystkie produkty z naszego asortymentu zapewniają subtelny efekt opalenizny oraz właściwą pielęgnację skóry. Nadają skórze równomierną opaleniznę, która wygląda bardzo naturalnie - ma słoneczny, złocisto-brązowy odcień. Nasze samoopalacze i bronzery są łatwe, bezpieczne i wygodne w aplikacji, nie pozostawiają smug i zacieków. Dodatkowo zapewniają bardzo trwałe efekty i to po krótkim czasie od użycia. Wzbogacone nawilżającymi składnikami sprawiają, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku.

Ilość produktów: 1
Blog pixel