Pędzle do konturowania

( ilość produktów: 8 )

Na hasło konturowanie twarzy, przed oczami mamy przede wszystkim bronzery, róże i rozświetlacze. Warto jednak pamiętać o tym, że modelowanie naszej buzi powinno opierać się nie tylko na kosmetykach, ale i akcesoria. Bez pędzli czy gąbek do makijażu, ciężko będzie osiągnąć nam idealny, aksamitny efekt. Aby w wygodny i precyzyjny sposób optycznie zmniejszyć nos, uwypuklić kości policzkowe czy wysmuklić linię żuchwy, potrzebować będziemy różnych typów narzędzi. Warto zapatrzeć się w pędzle o rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz długościach rączek. Innej powierzchni aplikacyjnej wymagać będą trudnodostępne miejsca na naszej twarzy, a innej - duże powierzchnie. Sprawdź jakie modele sprawdzą się w Twoim przypadku.

Rodzaje pędzli do kontrowania twarzy

·         Pędzle do różu

·         Pędzle do bronzera

Oba typy pędzli swoim kształtem oraz gęstością mogą przypominać pędzle do pudru. Różnicuje je natomiast mniejszy rozmiar powierzchni aplikacyjnej oraz bardzo często również krótsza rączka. Dzięki tym właściwościom jesteśmy w stanie rozprowadzić kosmetyk w sposób bardziej precyzyjny na mniejszej powierzchni twarzy. Jeżeli pędzel ma służyć Ci nie tylko do konturowania twarzy, ale także do wygodnej aplikacji sypkiego bronzera lub różu, sięgnij po płaski model z delikatnie zaokrąglonym brzegiem. Jeżeli z kolei Twoim celem jest zakamuflowanie lub podkreślenie pewnych elementów Twojej twarzy, sięgnij raczej po egzemplarz z zaokrąglonym, skośnie ściętym bokiem. W przypadku modelowania żuchwy czy nosa sprawdzi się także model o krótkim, spłaszczonym, rozchodzącym się ku górze włosiu. Jego końcówka powinna być ścięta na płasko. W kategorii pędzle do różu i bronzera odnajdziesz egzemplarze, za pomocą których zaaplikujesz oba typy kosmetyków.

·         Pędzle do rozświetlacza

W tej grupie produktowej również znaleźć można różne kształty, rozmiary i rodzaje wypełnienia. Dla osób, które poszukują pędzla wielofunkcyjnego, za pomocą którego zaaplikują nie tylko rozświetlacz, ale także bronzer czy róż, polecamy włosie syntetyczne o skośnie ściętym boku. Jeżeli z kolei pędzel do konturowania ma posłużyć Ci również jako narzędzie do uzyskania na twarzy efektu tafli, sięgnij po model z krótkim, zbitym włosiem zakończonym na płasko. Z kolei dla Pań, którym zależy na subtelnym, delikatnym rozświetleniu buzi, zalecamy egzemplarz w kształcie jaja lub łezki. Jego wypełnienie powinno być sprężyste, nie nazbyt zbite, a włosie długie i miękkie.

Najlepsze pędzle do konturowania

Wśród naszych propozycji znajdziesz modele od takich marek, jak:

·         Boho Beauty

·         Bdellium Tools

·         Kavai

·         Pędzle Hakuro

Dlaczego warto sięgać po nasze pędzle do konturowania twarzy?

Modelowanie buzi pozwala na optyczne zmniejszenie nosa, wyszczuplenie twarzy oraz podkreślenie kości policzkowych, a w sklepie kosmetykomania.pl mamy dla Was szeroką gamę narzędzi do konturowania. Wykorzystując odpowiednie pędzle z naszej oferty, można stworzyć każdy makijaż. Dzięki swojej uniwersalności, niektóre pędzle do konturowania sprawdzą się nie tylko w kontakcie z różem, bronzerem czy rozświetlaczem, ale także podczas nakładania innych kosmetyków, takich jak puder czy podkład. Wszystkie nasze modele wykonane są z wysokiej jakości włosia, a rozpiętość cen pozwala na znalezienie modelu dopasowanego do naszych potrzeb.  Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą pędzli do makijażu twarzy.

Cena
-
Ilość produktów: 8
Blog pixel