Pędzle do rozświetlacza

( ilość produktów: 6 )

Ten produkt zdecydowanie nazwać można narzędziem do zadań specjalnych. Musi pozwalać nam na precyzyjne nałożenie i rozprowadzenie kosmetyku przy jednoczesnej stosunkowo dużej powierzchni aplikacyjnej. Ponadto taki pędzel powinien sprzyjać wygodzie i manewrowości, a także umożliwiać stopniowanie efektu, jaki chcemy uzyskać na skórze.

Jaki pędzel do rozświetlacza wybrać?

Istotną kwestią przed dokonaniem wyboru zakupowego, jest zastanowienie się na czym najbardziej nam zależy. Po udzieleniu odpowiedzi na to pytanie, będzie nam łatwiej znaleźć wymarzony model. Która z cech pędzla jest dla Ciebie najważniejsza?

·         Wielofunkcyjność - za pomocą jednego pędzla chcę zaaplikować nie tylko rozświetlacz, ale i bronzer czy róż.

·         Szerokie spektrum konsystencji kosmetyku – mój pędzel do rozświetlacza ma sprawdzić się w przypadku płynnych, kremowych, żelowych i sypkich rozświetlaczy do twarzy.

·         Wyrazisty efekt - zależy mi na intensywnym blasku i/lub efekcie tafli.

·         Subtelny efekt - oczekuję delikatnego, naturalnego rozświetlenia.

Przeznaczenie i funkcje tego narzędzia uzależnione są od kilku parametrów. To one wpływają m.in. na to, z jakimi kosmetykami i jaką ich ilością pędzel będzie kompatybilny. Poniższe walory mają więc ogromny wpływ na ostateczne właściwości pędzli:

·         Zbicie włosia (mocne, średnie, słabe)

·         Kształt wypełnienia pędzla (wachlarz, jajeczko, łezka, zaokrąglony lub ścięty na końcu)

·         Rozmiar pędzla, czyli powierzchnia włosia oraz długość trzonka

·         Rodzaj włosia pędzla (naturalny, syntetyczny, mieszany)

Jeżeli zależy Ci na narzędziu wielofunkcyjnym, którym zaaplikujesz kosmetyki o różnym przeznaczeniu, sięgnij raczej po pędzel z syntetycznym włosiem, o skośnie ściętym kształcie. Jego wypełnienie powinno być sprężyste i miękkie w kontakcie ze skórą. Ogromna część takich narzędzi sprawdza się nie tylko w roli pędzla do rozświetlacza, ale także do różu czy bronzera. Za pomocą tego produktu jesteśmy więc w stanie wymodelować kształt naszej twarzy. Z powodzeniem zaliczyć go więc można do pędzli do konturowania twarzy.

Jeżeli z kolei chcesz, aby pędzel służył Ci głównie do rozświetlacza i ponadto pragniesz osiągnąć na twarzy efekt gładkiej tafli, szukaj pędzli o krótkim i zbitym włosiu. Kształt wypełnienia powinien przybrać formę spłaszczoną, ale stosunkowo szeroką i zaokrągloną lub ściętą na płasko. Dzięki temu będziesz mogła nałożyć większą ilość kosmetyku i zaaplikować go z dużą precyzją. Naturalne wypełnienie np. z włosia koziego, świetnie sprawdza się w przypadku sypkich, pudrowych rozświetlaczy. Z kolei syntetyczny, wysokojakościowy odpowiednik nadaje się do niemal każdej konsystencji kosmetyku. Z kolei dla osób, które pragną stworzyć naturalny makeup z delikatnym, dziewczęcym blaskiem zalecamy pędzle do twarzy o długim, sprężystym włosiu i stosunkowo długiej rączce. Wypełnienie pędzla nie powinno być jednocześnie zbyt gęsto utkane, a jego kształt przypominać powinien jajo lub łezkę. Z syntetykiem zaaplikujesz zarówno sypkie, płynne jak i kremowe rozświetlacze.

Cena
-
Ilość produktów: 6
Blog pixel