Pędzle hakuro

( ilość produktów: 1 )

Hakuro to ciesząca się dużą popularnością, polska marka pędzli do makijażu. Jej produkty są doceniane i stosowane przez profesjonalnych wizażystów zarówno polskich, jak i europejskich. Z chęcią sięgają po nie również osoby niezwiązane z branżą beauty, które pragną cieszyć się nienagannym makeup’em każdego dnia.

Wśród dostępnych w naszej ofercie pędzli do makijażu tej marki, znajdziesz rozmaite modele do podkładu, pudru, bronzera, różu oraz rozświetlacza. Nie zabrakło również narzędzi do oprawy oczu, takich jak pędzle do aplikacji i rozcierania cieni, do malowania kresek (eyeliner) oraz nakładania kosmetyków na brwi. Tytuł każdego z dostępnych w naszym asortymencie pędzli został opisany w taki sposób, aby nie pozostawiał wątpliwości, co do jego przeznaczenia.

Pędzle Hakuro do makijażu – charakterystyka

Jedną z zalet produktów Hakuro jest solidne wykonanie – pędzle nie odkształcają się i nie gubią włosia, zachowują formę i kształt nawet po wielokrotnym myciu i czyszczeniu. Ponadto producent udostępnia wiele modeli, kształtów i rozmiarów pędzli, a także różne ich wypełnienia. W ofercie marki znajdziesz zarówno te w wersji z naturalnym, jak i syntetycznym włosiem. Te narzędzie do makijażu wyróżniają również czarne, eleganckie, drewniane trzonki, które doskonale trzyma się w dłoni. Atrybutem asortymentu tej firmy jest także bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Producent pędzli Hakuro zapewnia, że dzięki jego narzędziom proces tworzenia makijażu przebiega szybko i bezproblemowo, a efekt końcowy jest olśniewający.

Pędzle Hakuro jakie włosie – syntetyczne czy naturalne?

W ofercie marki Hakuro dostępne są wysokiej jakości pędzle z włosiem naturalnym (kozy i kucyka) oraz z niezwykle miękkim i delikatnym włosiem syntetycznym. W zależności od przeznaczenia pędzla, włosie ma różne kształty, gęstości i długości, dzięki czemu bez problemu wykonamy perfekcyjny makijaż. Jakie są różnice pomiędzy oboma typami wypełnienia? Włosie naturalne jest bardziej porowate od jego syntetycznego odpowiednika. Dodatkowo odznacza się bardzo dużą miękkością i delikatnością. Ten typ wypełnienia idealnie rozprowadza sypkie produkty, takie jak podkłady mineralne, pudry czy cienie do powiek. Ze względu na subtelność naturalnego włosia w kontakcie ze skórą, pędzle o takim wypełnieniu świetnie sprawdzają się w delikatnych okolicach oczu. Wysokiej jakości włosie syntetyczne, czyli takie, jakie oferuje marka Hakuro, również dorównuje miękkością oraz elastycznością włosom naturalnym. Ponadto syntetyk posiada idealnie gładką strukturę pojedynczego włosa, dzięki czemu pędzel z jego wypełnieniem jest łatwy w doczyszczeniu i utrzymaniu go w higienie. Ogromnym plusem narzędzi z takim włosiem jest również fakt, że chłoną niewielką ilość kosmetyków – to duża oszczędność i czasu, i pieniędzy. Ponadto świetnie sprawdzają się w rozprowadzaniu nie tylko sypkich, ale również półpłynnych, płynnych i kremowych preparatów do twarzy.

Pod poniższymi numerami znajdziesz pędzle HAKURO z włosia naturalnego:

Do różu i bronzera:

·         H13

·         H21

Do aplikacji cieni:

·         H70

·         H76

·         H79

·         H80

Do rozcierania cieni:

·         H78

Pędzle syntetyczne znajdziesz natomiast pod numerem:

Do rozświetlacza, różu i bronzera:

·         H14

·         H15

·         H24

Do podkładu - flat top:

·         H50

Do podkładu:

·         H50S

·         H51

Do podkładu, różu i bronzera:

·         H52

·         H53

·         H54

Do pudru:

·         H55

·         H56

Do cieniowania twarzy i kosmetyków w płynie:

·         H69

Do kresek lub brwi:

·         H85

 

Pędzle Hakuro - który do czego

Pędzle do podkładu/fluidu znajdziesz m.in. pod numerami H50s, H50, H51, H53. Pędzle do różu (Hakuro H13, Hakuro H24, Hakuro H21), pędzle do bronzera (Hakuro H15, Hakuro H13, Hakuro H24), pędzle do cieni (Hakuro H70, Hakuro H74, Hakuro H76, Hakuro H79), oraz eyelinera (Hakuro H85).

Pędzle Hakuro opinie

Wśród recenzji internautów regularnie powtarza się słowo trwałość oraz solidne wykonanie. Użytkownicy podkreślają również wysoką jakość włosia, które zachowujące swój kształt oraz właściwości i jednocześnie jest łatwe w czyszczeniu. Panie podkreślają także jego miękkość, delikatność i elastyczność ułatwiającą aplikację kosmetyków. Dla internautów nie bez znaczenia jest również korzystna cena i bardzo estetyczny wygląd pędzli.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko pędzle do makijażu Hakuro, ale także produkty innych cenionych marek. Koniecznie sprawdź ofertę naszych pędzli do twarzy.

Kategoria
Ilość produktów: 1
Blog pixel