mua

( ilość produktów: 18 )

To brytyjska marka makijażowa, która stawia na szeroką paletę kosmetyków w rozmaitych kolorach i konsystencjach. Firma odznacza się nie tylko ogromnym wachlarzem makeup’owych możliwości zgodnych z aktualnym trendami, ale także bardzo korzystnymi cenami. Niech jednak przystępne ceny jej produktów Was nie zmylą. MUA dba o wysoką jakość i trwałość swoich kosmetyków. Wciąż podnosi poprzeczkę i wprowadza na rynek ulepszone, innowacyjne formuły oraz rozwiązania. Ponadto kosmetyki tej firmy należą do kategorii cruelty-free, co oznacza, że nie są testowane na zwierzętach. W składzie tych preparatów nie znajdziemy również substancji odzwierzęcych, ani takich, które zostały okupione ich cierpieniem.

Kosmetyki MUA

W asortymencie marki znajdziesz kosmetyki kolorowe, a wśród nich m.in. te do skóry twarzy:

·         Korektory

·         Pudry

·         Podkłady do twarzy

·         Rozświetlacze

·         Bronzery

·         Roże

·         Kosmetyki do korekcji koloru

·         Brokaty

·         Utrwalacze i bazy

MUA oferuje również kosmetyki do oczu:

·         Cienie do powiek

·         Maskary

·         Eyelinery

·         Utrwalacze do cieni do powiek

·         Kosmetyki do brwi (żele, pomady, cienie, maskary, kredki)

Firma nie zapomniała także o kosmetykach do ust, a wśród nich:

·         Pomadki

·         Szminki

·         Błyszczyki

·         Kredki do ust

·         Utrwalacze do ust

·         Bazy rozjaśniające kolor szminki

·         Bazy przyciemniające kolor szminki

Prócz standardowych kolekcji, marka wprowadziła na rynek również ekskluzywną serię kosmetyków o nazwie LUXE. W tej gamie produktów pojawiły się lakiery do ust – również te metaliczne, rozświetlacze w płynie/ spieku oraz korektory i kosmetyki do zbalansowania koloru twarzy.

Akcesoria MUA

W ofercie marki znajdziemy nie tylko tzw. kolorówkę, ale także akcesoria do makijażu, takie jak:

·         Temperówki

·         Pędzle kosmetyczne

·         Torby na kosmetyki

·         Gąbki do makijażu

·         Zalotki

·         Pęsety

·         Bibułki

·         Bloki polerskie do paznokci

Wśród innowacyjnych produktów znajdziemy między innymi bibułki rozświetlające twarz czy kompaktowe zalotki, które przydadzą nam się podczas podróży. Marka do swojej oferty wprowadziła także aplikatory z syntetycznym włosiem, a wśród nich pędzle do twarzy, do oczu (eyelinera) i do ust. Nie mogło zabraknąć również środków do czyszczenia pędzli oraz neseserów do ich przechowywania i przewożenia.

Kosmetyki MUA opinie

Internetowe recenzje nie pozostawiają wątpliwości, że marka oferuje dobre jakościowo produkty. Internautki oceniają kosmetyki firmy na trwałe, wydajne i świetnie napigmentowane. Panie zachwalają również szeroki wachlarz kolorów m.in. cieni do powiek, a także fakt, że świetnie się ze sobą mieszają/blendują i dają wiele możliwości makijażowych. Nie bez znaczenia pozostaje również niska cena i jej bardzo korzystny stosunek do jakości.

Ogólna ocena akcesoriów i kosmetyków MUA na jednym z największych portali opiniotwórczych jest bardzo korzystna – większość Pań sięgnie po produkty tej marki ponownie.

Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po kosmetyki do makijażu tej firmy? MUA wyznaje trzy wartości: innowacyjność, edukację i integralność. Oprócz tego, że wciąż stara się przeskakiwać konkurencję i tworzyć nowe rozwiązania, dodatkowo edukuje kobiety na całym świecie w kwestiach pielęgnacji i makijażu.

Kategoria
Cena
-
Ilość produktów: 18
Blog pixel