Blog

Okres studiów to, coś co wiele z nas po porstu uwielbia. Studenckie imprezy, akademicki klimat, wykłady, gorączka sesji oraz ulga po zdanych egzaminach. Jednak wiele z nas podczas studiów ma dość ograniczony budżet, więc dziś przychodzimy wam z pomocą i podpowiadamy, jak stworzyć fantastyczny make-up, nie rujnując swojego studenckiego budżetu. Zapraszamy!
Czytaj więcej
Wrzesień przeminął z wiatrem. Dlatego też jak, co miesiąc serwujemy wam garść kosmetyków, bez których nie mogłyśmy się obejść! Zainteresowani tym, co chroni naszą skórę przed jesiennymi chłodami? Czytajcie i sprawdzajcie nasze produkty!
Czytaj więcej
Makijaż weselny to nie lada wyzwanie. Każda z nas przecież w tym dniu chce wyglądać pięknie i zniewalająco. Zatem co zrobić, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Mamy dla was nasze kosmetykomaniaczki klikla złotych porad. Zastosujcie się do nich, a ten wyjątkowy dzień w waszym życiu zapamiętacie, jako jeden z najlepszych!
Czytaj więcej
Sierpień już dawno za nami, ale my wciąż wspominami upalne sierpniowe dni oraz kosmetyki, które pozwalały nam i naszej cerze je przetrwać. Przed wami długo oczekiwani ulubieńcy sierpnia według Kosmetykomaniaczek! Zobaczcie same, co testowałyśmy przez cały sierpień i co podbiło nasze serca! ZAPRASZAMY!
Czytaj więcej

Każda kobieta wie doskonale, że magnetyczne, przyciągające spojrzenie to atut, któremu nie sposób się oprzeć. Niestety, nie zawsze natura obdarza nas piękną, ciemną oprawą oczu. W takim przypadku warto wspomóc ją odpowiednio wykonanym makijażem. Wystarczy trochę wprawy oraz wybór dobrych kosmetyków by osiągnąć naprawdę oszałamiający efekt. Podpowiadamy jak to zrobić.

Czytaj więcej

Eleganckie i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wiemy jednak, że posiadanie perfekcyjnego manicure przez cały czas jest zadaniem niemalże niemożliwym. Zwykłe lakiery do paznokci rozwarstwiają się, kruszą i schodzą choćby w wyniku kontaktu z wodą i środkami czystości. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które może pomóc nam cieszyć się zawsze idealnymi paznokciami w ulubionych kolorach. Są nim lakiery hybrydowe.

Czytaj więcej
Blog pixel