Wakacyjne MUST HAVE: Pastelowe lakiery hybrydowe. Stylizacje i inspiracje.

2017-09-14
Wakacje to czas eksperymentowania i większej swobody i choć już się kończą, wciąż możemy pozwolić sobie na trochę swobody i kolorowego szaleństwo na naszych paznokciach. Warto więc na ten czas porzucić klasyczne czerwienie oraz prawie niewidoczne beże na rzecz koloru. Idealnym rozwiązaniem, które nam na to pozwala są pastelowe lakiery hybrydowe. Są one nie tylko aktualnym hitem, ale również prostym sposobem na zawsze piękne i zadbane dłonie - nawet po całym dniu zabawy na plaży.

Dlaczego hybryda?

Odpowiedź jest prosta i banalna: ponieważ jest trwała. Wszystkie doskonale wiemy, że letnia pogoda i szansa na przeżycie wielu ciekawych przygód nie zachęca do codziennego spędzania czasu na wykonywaniu starannego manicure za pomocą tradycyjnych emalii, które często na drugi dzień nie wyglądają już najlepiej. Dlatego też warto zdecydować się na lakiery hybrydowe i na kilkanaście dni zapomnieć o problemie.

Pastele - Właśnie za to je kochamy!

Pastelowe lakiery hybrydowe wracają do nas co lato. Nie ma w tym nic dziwnego - wiele z nas naprawdę kocha te rozbielone kolory. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są jasne i radosne - idealnie zgrywają się więc z atmosferą lata. Wyglądają niewinnie i dziewczęco, dzięki czemu pasują do letnich zwiewnych sukienek. Poza tym pozytywnie wpływają na wygląd naszych paznokci. Pomalowane na pastelowe odcienie płytki wyglądają na zdrowe i zadbane. Tworzą również wrażenie nieco dłuższych niż w rzeczywistości.

Inspiracje dla Ciebie. 

Pierwszym sposobem na wykonanie niezwykle modnego manicure hybrydowego w kolorze pastelowym jest użycie lakierów w tej samej kolorystyce, ale w różnych odcieniach. Możemy pomalować każdy z palców na inny odcień np. koloru niebieskiego lub wyróżnić tylko jeden palec. Dzięki temu manicure nie będzie nudny. Jeśli chcemy nieco bardziej zaszaleć możemy wybrać lakiery w całkowicie różnych kolorach. Pamiętajmy jednak o tym, by nie łączyć ze sobą zimnych i ciepłych odcieni - nie wygląda to dobrze.Pastelowe lakiery hybrydowe możemy również nałożyć jedynie na końcówki paznokci, które pociągnięte będą lakierem w naturalnym kolorze nude lub bladego różu. Dzięki temu uzyskamy nieco bardziej wakacyjną i swobodną wersję klasycznego french manicure.Pastele to też doskonałe tło do wszelkiego rodzaju ozdób takich jak kryształki, naklejki czy tatuaże na paznokcie. Jeśli zależy nam na tym, by taki manicure prezentował się elegancko, ozdobny akcent nałóżmy na jeden lub dwa paznokcie. Unikniemy wtedy nieco kiczowatego efektu.
Blog pixel