Gąbki Bohoblender

( ilość produktów: 29 )

To obok gąbeczki Beauty blender czy produktu od Real Techniques absolutny faworyt wśród gąbek do makijażu. Pozwala na szybką, higieniczną i ekonomiczną aplikację rozmaitych kosmetyków. Za pomocą tego modelu rozprowadzimy kremy BB, podkłady do twarzy, róże, bronzery, pudry, korektory i rozświetlacze. Niezależnie od konsystencji preparatów (postać półpłynna, płynna, kremowa, stała) stworzymy naturalny, jedwabiście gładki makeup. Czym w takim razie ten model wyróżnia się od konkurentów?

Cechy gąbeczki Bohoblender

Ta gąbeczka od Boho Beauty dostępna jest w dwóch kształtach – kropli wody/jajeczka oraz tej samej formy, ale ze ściętym bokiem. Zaokrąglona, większa powierzchnia gąbki służy do stemplowania kosmetyków w obrębie brody, czoła i policzków. Wykorzystujemy ją do nakładania podkładów, pudrów, róży i bronzerów. Z kolei szpiczaste zakończenie to fragment służący do rozprowadzania kosmetyków po trudnodostępnych miejscach, takich jak płatki nosa czy okolice oczu. W tym przypadku, za jego pomocą prócz wcześniej wspomnianych kosmetyków, rozprowadzimy również korektory. Jeżeli zdecydujemy się na model ze ściętym bokiem, ułatwimy sobie dodatkowo wykonanie konturowania na mokro czy bakingu, czyli metody utrwalania makijażu za pomocą pudru.

Prócz dwóch kształtów gąbki, producent zaoferował również dwa rozmiary tego aplikatora. Większy pozwala działać na powierzchni całej twarzy, z kolei mniejszy służy do zadań specjalnych. Za jego pomocą zaaplikujemy korektor na krostki, zaczerwienienia czy zasinienia. Bez trudu dotrzemy w okolice górnej i dolnej powieki oraz kącików oka.

Ponadto ten produkt charakteryzuje wyjątkowa, ponadprzeciętna miękkością i gładkością w kontakcie ze skórą. Potwierdzają to zarówno blogerki, vlogerki, jak i nasze klientki. Ta cecha wynika między innymi z rozmiarów i rozmieszczenia mikroporów w obrębie struktury aplikatora. W odróżnieniu do klasycznego Beauty blendera, Boho blender posiada zróżnicowane rozmiary dziurek, a ich układ jest nierównomierny. To z kolei wpływa na specyficzne powinowactwo aplikatora do wody, a w konsekwencji – jego dużą delikatność.

Po namoczeniu gąbki w wodzie, zwiększa ona swoją objętość, co ułatwia pracę z tym produktem. Dlaczego? Większa powierzchnia aplikacyjna przyspiesza nakładanie makijażu oraz umożliwia wygodne wtłaczanie preparatów w skórę. Związanie gąbki z wodą wpływa również na zmniejszenie jej chłonności na kosmetyki. Dzięki temu zjawisku w ekonomiczny, bezstratny sposób wykorzystujemy produkty do makijażu twarzy. Istotną zaletą aplikatora jest także fakt, że wydłuża on trwałość makeup’u i zapewnia nam naturalny, gładki efekt.

Gąbka Bohoblender – czy warto?

Bez dwóch zdań będziesz bardzo zadowolona z zakupu tego produktu. Za pomocą tego aplikatora równomiernie rozprowadzisz wszelakie kosmetyki o różnych konsystencjach . Zapomnisz tym samym o nierównościach, plamach czy niedociągnięciach w Twoim makijażu. Po wykonaniu makeup’u, bez trudu domyjesz gąbeczkę z resztek kosmetyków, zachowując ją w nienagannej czystości.

Cena
-
Ilość produktów: 29
Blog pixel