Kominki Yankee Candle do wosków

( ilość produktów: 4 )

Wszyscy miłośnicy świec zapachowych oraz wosków zapachowych powinni posiadać w swoim domu kominek do wosku Yankee Candle. Kominki Yankee Candle służą do rozpalania wosków zapachowych i posiadają różne kształty oraz kolory, abyś mógł wybrać odpowiedni do swojego wystroju oraz stylu dominującego w Twoim wnętrzu. Wprowadzają niezwykle przyjemny klimat i skutecznie budują nastrój sprzyjający odpoczynkowi i relaksacji. Testuj różne zapachy wosków, dobieraj i mieszaj aromaty dzięki kominkom Yankee Candle.

Jak działa kominek do wosku Yankee Candle?

Kominek do wosku zaprojektowany jest w taki sposób, aby górna jego część posiadała większe lub mniejsze wgłębienie, w którym możesz umieścić odrobinę wosku i który po rozgrzaniu nie wypłynie ze wgłębienia. Pod miejscem na wosk umieszcza się podgrzewacz – czyli niewielką, bezzapachową świeczkę, której płomień podgrzewając wosk, uwalnia piękny zapach, a ten może już swobodnie rozprowadzić się po całym pomieszczeniu. W zależności od modelu podgrzewacz jest mniej lub bardziej ukryty, a jego płomień zyskuje efekt, jaki gwarantuje budowa kominka do wosku. Kominki Yankee Candle możesz również używać do olejków zapachowych.

Jaki kominek do wosku Yankee Candle wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli o różnych kształtach, kolorach i wykonanych z różnych materiałów. Znajdziesz minimalistyczne kominki Yankee Candle z metalową podstawą i ceramiczną miseczką, ażurowy kominek do wosku Yankee Candle, który niezwykle efektownie rozprowadza światło świecy oraz klasyczne kominki Yankee Candle w kształcie grzybka z lekko osłoniętym miejscem na podgrzewacz. Wielość form gwarantuje, że znajdziesz odpowiedni kominek do wosku do swojego wystroju. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany do stylu Twojego domu kominek Yankee Candle może być efektowną ozdobą zarówno w salonie jak i sypialni czy łazience.

Kominek do wosku Yankee Candle – jak używać?

Kominki Yankee Candle dają wiele możliwości. Dzięki kominkowi możesz sprawdzić różne zapachy świec bez konieczności kupowania każdej z nich. Możesz również mieszać swoje ulubione zapachy. Jak korzystać z kominka do wosku? Zacznij od umieszczenia podgrzewacza we właściwym miejscu – czyli bezpośrednio pod miseczką, do której już za chwilę włożysz wybrany wosk zapachowy. Zadbaj o to, aby podgrzewacz był wydajny i gwarantował długi czas palenie. Najtańsze podgrzewacze palą się niezwykle krótko i trzeba będzie je często wymieniać. Umieść wybrany wosk lub woski zapachowe w miseczce, a następnie podpal podgrzewacz. Jak tylko wosk się stopi, piękny zapach rozprowadzi się po całym pomieszczeniu. Aby zmienić zapach, wystarczy wytopić cały wosk lub z łatwością wyczyścić go z miseczki i wymienić na inny.

Ilość produktów: 4
Blog pixel