Poznaj nowości marki Semilac - Top Chameleon No Wipe i pyłek SemiFlash

2017-05-24

SemiFlash – magiczny pyłek do paznokci


Klasyczny manicure jest elegancki i subtelny. Zdobi dłonie i sprawia, że wyglądają na zadbane i piękne. Jeśli jednak kolorowe, jednolite lakiery hybrydowe już Ci się znudziły, a do manicure chcesz wprowadzić element wielowymiarowości – sięgnij po pyłki do paznokci z gamy SemiFlash. Są to drobno zmielone proszki, zamknięte w niewielkich słoiczkach przypominających kryształy. Potencjał w nich zaklęty ujawnia się podczas wcierania w wykończony topem No Wipe manicure hybrydowy. Ukazują wówczas całe swoje piękno i wyjątkowość.


Jak aplikować pyłek SemiFlash?


  • Wykonaj standardowy manicure hybrydowy.
  • Zaaplikuj na płytkę paznokcia bazę, połóż dwie warstwy lakieru hybrydowego, a cały manicure wykończ Topem No Wipe.
  • Poszczególne warstwy utrwalaj w lampie.
  • W utwardzony top bez warstwy dyspersyjnej przy pomocy aplikatora Semi Stick lub palca wetrzyj wybrany pyłek SemiFlash i obserwuj, jak Twoje paznokcie przechodzą niezwykłą metamorfozę.

Efekt duochrome, efekt lustra, efekt holo…


Pośród 9 rodzajów pyłków SemiFlash odnajdziesz kilka niebanalnych wykończeń. Począwszy od dwubarwnych efektów typu duochrome, zmieniających się w zależności od kąta padania światła, poprzez efekt lustra, aż do efektu holo, w którym zatopionych jest mnóstwo błyszczących drobinek. Najmocniejszy połysk i najefektywniejsze wykończenie uzyskasz aplikując pyłki na lakier hybrydowy nr 031 Black Diamond. To właśnie on najpiękniej wyeksponuje cały drzemiący w nich potencjał.

Od dziś uzyskanie blasku mieniących się w słońcu skrzydeł ważki, metalicznego połysku tafli lustrzanej, czy holograficznej folii, nie jest już żadnym problemem, a Twoje paznokcie uzyskają niezwykle oryginalny wygląd, który przyciągnie spojrzenia.


Semilac Top Chameleon No Wipe


Marka Semilac przygotowała również nowe produkty dla kobiet, które nie lubią wcierać pyłków i chcą zredukować malowanie paznokci do niezbędnego minimum, a również marzą o ciekawych efektach i niebanalnych wykończeniach. Na ich potrzeby powstała kolekcja biżuteryjnych topów Chameleon No Wipe, czerpiąca swój urok z inspiracji naturą, a konkretnie blaskiem i pięknem kamieni szlachetnych. Topy Chameleon No Wipe zastępują klasyczny top i tworzą na powierzchni koloru dodatkowe efekty barwne. Efekt kameleona lub warstwa multikolorowych drobinek przemienią manicure i zapewnią mu zjawiskowe wykończenie.


Jak aplikować Top Chameleon No Wipe?


Topy Chameleon są półtransparentne i najpiękniej prezentują się na ciemnych odcieniach lakierów hybrydowych Semilac. Ich aplikacja jest niezwykle prosta i nie wymaga posiadania dodatkowych akcesoriów. Topy Chameleon No Wipe zastępują klasyczny top i tworzą na powierzchni koloru dodatkowe efekty barwne. Pozostawiają na powierzchni paznokci mieniącą się warstwę, nie wymagającą przecierania Cleanerem. Ich nazwa doskonale oddaje efekt, jaki pozostawiają. Wystarczy jedno pociągnięcie, by nastąpiła barwna metamorfoza. 


Połysk malachitu, blask szafiru , pocałunek szmaragdu na Twoich paznokciach – teraz to możliwe!


Manicure wkracza obecnie w nowy wymiar. Nigdy wcześniej nie miałyśmy tak dużego wyboru w kwestii ozdób i produktów wykończeniowych do paznokci. Banalność już nam nie grozi! Marka Semilac dba o swoje klientki i serwuje nam raz po raz produkty, które rozkochują, zaskakują i zachwycają. Dzięki nim paznokcie migoczą wielowymiarowym blaskiem.


Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
Blog pixel