Podstawowy zestaw pędzli do makijażu oczu - nasza propozycja

2018-02-22

Perfekcyjnie wykonany makijaż oczu sprawia, że nasze spojrzenie nabiera blasku i wygląda znacznie korzystniej. Nic więc dziwnego, że większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pomalowanych oczu. Niestety, aby makijaż prezentował się naprawdę korzystnie, musi zostać nałożony w perfekcyjny sposób. Nie da się zrobić tego bez co najmniej kilku dobrych pędzli. Podpowiadamy więc, z czego powinien składać się podstawowy zestaw pędzli do makijażu oczu oraz na co warto zwrócić uwagę.

 

Malowanie całej powieki

 

Podstawą w stworzeniu idealnie wyglądającego oka jest makijaż ruchomej części powieki, która stanowić będzie bazę makijażu. Jasne cienie sprawdzają się w tej roli doskonale. Czym jednak nałożyć kosmetyk na całą powiekę? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Jedyne czego potrzebujesz to pędzel z naturalnego włosia o zaokrąglonym kształcie, który w łatwy sposób pozwoli ci zaaplikować cień w bardzo łatwy sposób. Pędzel tego typu zapewnia równomierną aplikację co wpływa również na trwałość makijażu.

 

Podkreśl załamanie

 

Kolejnym krokiem w wykonaniu perfekcyjnego makijażu oczu jest podkreślenie załamania powieki, które sprawia, że nasze spojrzenie nabiera wyrazu a oczy optycznie się powiększają. Jakiego pędzla potrzebujesz by wykonać ten element makijażu? Doskonale sprawdzą się niewielkie pędzelki o okrągłym kształcie, dzięki którym zadbasz o szczegóły oraz pędzle średniej szerokości o półokrągłym kształcie.

 

Precyzja również ma znaczenie

 

Końcówka makijażu to wykonanie kreski eyelinerem. Każda kobieta wie doskonale, że nie jest to zadaniem łatwym. Zwłaszcza w sytuacji, w której nie posiadamy odpowiednich akcesoriów. Dlatego też w podstawowym zestawie pędzli nie powinno zabraknąć ostro zakończonego pędzelka z syntetycznego włosia, który idealnie nadaje się do aplikacji kremowych produktów.


Nie zapominaj o brwiach

 

Wykonując makijaż oczu często zdarza nam skupiać się jedynie na powiekach i rzęsach. To poważny błąd, który może sprawić, że mimo naszych starań nie uda nam się osiągnąć oczekiwanego efektu. Właśnie dlatego pamiętaj o podkreśleniu brwi oraz nadaniu im odpowiedniego kształtu. W jaki sposób możesz to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy twardy, ostro zakończony pędzelek. Jeśli dodatkowo będzie wyposażony w szczoteczkę rozczesującą brwi - jest wszystkim czego potrzebujesz.

 

Zestaw - wszystko czego potrzebujesz

 

Nie masz czasu lub wiedzy, aby samodzielnie wybierać pojedyncze pędzle? Nie masz ochoty na kompletowanie swojego zestawu? Tak naprawdę - to żaden problem. W naszej ofercie możesz bowiem znaleźć gotowy zestaw pędzli do makijażu oczu marki Boho Beauty, składający się z 5 podstawowych pędzli dzięki, któremu bez trudu wykonasz nawet najbardziej precyzyjny makijaż. To pędzle wysokiej jakości, które pozwalają na perfekcyjne nakładanie kolejnych warstw makijażu. Co ważne, zakup zestawu pędzli to również spora oszczędność, dzięki czemu możesz mieć pewność, że troska o idealny wygląd nie odbije się na kondycji twojego domowego budżetu. Wspomniany przez nas zestaw Boho Beauty kupisz za jedyne 105,75 zł tutaj.

W ramach podsumowania możemy powiedzieć jedno - makijaż oczu wcale nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście dobór odpowiednich akcesoriów to prosty i skuteczny sposób na to, by wykonać go bez stresu. Nasze propozycje to gwarancja sukcesu, o czym przekonało się wiele makijażystek.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018

Polecane

Blog pixel