Death By Chocolate, I heart Chocolate i Naked Chocolate - czekoladowe palety Makeup Revolution

2015-09-28

 

Makeup Revolution Chocolate Palette - Kosmetykomania
Palety posiadają bardzo apetyczne opakowania, które imitują tabliczki czekolady. Wykonane zostały z plastiku, który jest gruby, solidny, odporny na zarysowania i upadki. Wewnątrz palety znajduje się również wygodne lusterko oraz dwustronny aplikator do cieni. Palety, w zależności od gamy kolorystycznej, posiadają różne kolory opakowań. Biała tabliczka to Naked Chocolate, Dead By Chocolate ma kolor czekolady gorzkiej, natomiast I Heart Chocolate, na myśl przynosi mleczną słodycz.Makeup Revolution Chocolate Palette - KosmetykomaniaKażda paleta zawiera szesnaście cieni. Ogromną zaletą jest to, że każda czekoladka Makeup Revolution posiada dwa cienie o większych rozmiarach i są to kolory bazowe, cieliste. To naprawdę posunięcie na plus ze strony marki, gdyż jak wiemy, takie kolory są podstawą i bazą w każdym makijażu, a co za tym idzie, szybciej się zużywają. Cienie należy także pochwalić za niesamowitą formułę i bardzo kremową konsystencję oraz oszałamiającą pigmentację. Dzięki temu, aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Cienie doskonale przyczepiają się do pędzla i równomiernie pokrywają całą powiekę. Nie fundują nam prześwitów, czy nieestetycznych plam. Ponadto, są naprawdę łatwe w rozcieraniu. Nawet początkująca miłośniczka makijażu oka, z łatwością wykona cieniowanie powieki. Kolory pięknie się przenikają i łączą w całość zarówno ze sobą, jak i z odcieniami innych marek. Nie brudzą wszystkiego wokół podczas aplikacji, gdyż nie pylą, ani nie osypują się na skórę. Czekoladowe palety Makeup Revolution nie dość, że są wysokiej jakości, to w dodatku są naprawdę uniwersalne. Na tyle, że każda kobieta powinna mieć choć jedną, bo od razu ją pokocha. :)

 

 

MAKEUP REVOLUTION NAKED CHOCOLATE, PALETA 16 CIENI


 

Makeup Revolution Naked Palette - Kosmetykomania

Na rynku pojawiła się jako ostatnia, ale powoduje równie szybkie bicie serca, jak pozostałe czekoladowe palety. Naked Chocolate to 16 wysokiej jakości cieni w bezpiecznych odcieniach, utrzymanych w dość ciepłej tonacji. Wykończenia jakie tu znajdziemy to maty i pięknie połyskujące satyny. Dominują odcienie beżu, złota i brązu. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i daje nam ogromne pole do popisu. Efekt jaki daje na powiekach śmiało może konkurować z droższymi odpowiednikami. Bez obaw, nie ma w cieniach nachalności, czy tandetnego błysku. Naked Chocolate pasuje do każdej tęczówki, ale przepięknie koresponduje ze wszystkimi jasnymi kolorami oczu. Docenią ją wszystkie kobiety, niezależnie od upodobań makijażowych.
MAKEUP REVOLUTION DEATH BY CHOCOLATE PALETA 16 CIENI


Makeup Revolution Dath By Chocolate - Kosmetykomania

W ofercie jest najdłużej, dostępna była jako pierwsza i to ją kobiety pokochały jako pierwsze. Nic dziwnego Death By Chocolate mieści 16 cudownych odcieni. Są tutaj bezpieczne beże, wspaniałe brązy, ale także czerń, złoto i boski fiolet. Do tego piękne wykończenia, zarówno te mocno błyszczące, metaliczne, jak i satynowe oraz maty. Marka doskonale skomponowała kolorystykę i zafundowała nam mieszankę dająca nieskończoną ilość możliwości. Stworzymy za pomocą palety Death By Chocolate wiele makijaży wieczorowych, jak i dziennych. Kolory na powiekach wyglądają pięknie, przyciągają uwagę i zaskakują trwałością. Cienie są niesamowicie napigmentowane i w połączeniu z bazą, tworzą makijaż nie do zdarcia. Sama aplikacja to także bajka - rozcieranie, cieniowanie przyjdzie z łatwością każdej z nas.

 

MAKEUP REVOLUTION I HEART CHOCOLATE PALETA 16 CIENI

 

 

Makeup Revolution I Heart Makeup - Kosmetykomania

Wypuszczona jako druga, ale równie piękna jak pozostałe czekoladki. W I Heart Chocolate także znajduje się szesnaśnie odcieni, utrzymanych w cieplejszej tonacji niż Death By Chocolate. Dominują złote brązy, fiolet, zieleń i jasny róż. Najwięcej tu połyskujących wykończeń, ale nie brakuje cieni matowych. Odcienie doskonale ze sobą korespondują, pozwalając stworzyć makijaże idealne na każdą okazję. Kolory pięknie się ze sobą łączą, cudownie przenikają i z łatwością rozetrzemy je na powiece. Zachwyca również pigmentacja, tak jak w przypadku pozostałych dwóch palet, jest nienaganna. W połączeniu z bazą otrzymujemy makijaż oka trwały, nasycony i niezwykle elegancki.  I Heart Chocolate, tak jak pozostałe czekoladki, jest gwarancją wysokiej jakości w niskiej cenie. Palety z serii Chocolate Palette
nie tylko ładnie wyglądają w dłoni i prezentują się na kobiecej toaletce, one wykonują dobrą robotę każdego dnia. Każda kobieta pokocha je od pierwszego użycia i nie będzie chciała się z nimi rozstać. Makeup Revolution wyprodukowało cudowne palety, nie tylko dla łasuchów. :)
Palety dostępne są na kosmetykomania.pl w cenie 39,89zł
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2015
Blog pixel