Maseczki w płachcie

( ilość produktów: 4 )

Maseczki w płachcie cieszą się ogromną popularnością. Są wygodne w użyciu oraz posiadają wiele cennych składników, które dzięki takiej formie aplikacji skuteczniej i intensywniej działają na naszą skórę. Skóra po użyciu maseczki w płachcie, w zależności od jej właściwości jest doskonale oczyszczona, odżywiona, nawilżona i rozjaśniona. Tradycja stosowania maseczek do twarzy w płachcie pochodzi z Korei, w której mieszkanki tego państwa nie wyobrażają sobie bez niej pielęgnacji twarzy.  Chcesz umilić sobie nakładanie maseczek do twarzy? Wybierz te, które mają śmieszne nadruki, w tym między innymi foki, urocze pandy, śliczne mopsy.

 

Maseczki w płachcie – sposób na piękną cerę

 

W ofercie sklepu kosmetykomania.pl dostępne są maseczki do twarzy w płachcie o różnorodnych właściwościach, miedzy innymi maseczki nawilżające, przeciwstarzeniowe, oczyszczające czy rozjaśniające skórę twarzy oraz wiele wiele innych. Znajdziesz u nas zarówno zestawy dwustopniowe do pielęgnacji skóry twarzy a także maski do twarzy na pojedynczych, bawełnianych i hydrożelowych płatach. Oferujemy maseczki najpopularniejszych koreańskich marek dostępnych na rynku polskim.

 

Działanie maseczek do twarzy

 

Maski do twarzy działają na zasadzie okluzji – na powierzchni maseczki powstaje warstwa nieprzepuszczalna, dzięki której następuje poprawa nawodnienia skóry poprzez zablokowanie odparowywania wody. Zwiększa się również przenikanie składników aktywnych, jakimi nasączone są maseczki w płachcie. Materiał nasączony witaminami, antyoksydantami, kwasem hialuronowym i innymi aktywnymi składnikami doskonale przylega do skóry.

Maski w płachcie to odżywczy i nawilżający kompres dla skóry. Są skuteczne i bezproblemowe w użyciu, dają natychmiastowe efekty, a ich ceny są atrakcyjne.

 

Poznaj niezwykłe właściwości masek w płachcie najpopularniejszych marek: SKIN79 i HolikaHolika!

Kategoria
Marka
Ilość produktów: 4
Blog pixel