Peelingi do twarzy

( ilość produktów: 1 )

Do pielęgnacji twarzy przykładamy wielką uwagę, co jest całkowicie naturalne. Wiemy, że to właśnie nasza twarz w pierwszym kontakcie świadczy o nas samych. Zadbana i zdrowo wyglądająca cera może nie tylko dodawać nam pewności siebie, ale również poprawić samopoczucie. Niewiele kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy może zaoferować tak spektakularne efekty jak peeling do twarzy. Może zmienić Twoją skórę z szorstkiej i matowej w błyszczącą i gładką w ciągu zaledwie jednej pielęgnacji. Dowiedz się więcej o tym produkcie i wybierz odpowiedni dla swojej skóry.

Jak działa peeling do twarzy?

W przeciwieństwie do większości posiadanych przez nas w kosmetyczkach produktów: kremów nawilżających, serum lub środków oczyszczających cerę, peeling do twarzy ma zupełnie inne działanie. Peeling złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, odsłaniając gładką, zdrowo wyglądającą skórę. Mimo tego, że brzmi to nieco inwazyjnie i możemy odnieść wrażenie, że peeling to zabieg zarezerwowany dla salonów kosmetycznych – nie musimy się obawiać. Obecne peelingi do stosowania w domu są delikatne i bezpieczne.

Peeling do twarzy – efekty

Złuszczanie martwego naskórka oraz poprawienie krążenia okolicy twarzy podczas masowania skóry peelingiem daje widoczne efekty zaraz po zabiegu. Dlatego peeling do twarzy jest tak docenianym kosmetykiem. Skóra twarzy po zabiegu peelingiem skutecznie wchłania kolejne nakładane na twarz kosmetyki, dzięki czemu twarz wydaje się lepiej nawilżona, gładsza i przyjemniejsza w dotyku.

Jaki peeling do twarzy wybrać?

Podobnie jak pozostałe kosmetyki do twarzy dobry peeling do twarzy ma swoje dodatkowe właściwości, oprócz złuszczania zewnętrznej warstwy naskórka. Właściwości te warto dobrać do typu naszej skóry. Takim sposobem dla skóry tłustej czy łojotokowej warto wybrać peeling regulujący wydzielanie sebum i dokładnie oczyszczający skórę. Dla skóry suchej – intensywnie nawilżający i regenerujący, a skórę normalną można rozświetlić oraz odżywić. Pamiętaj również o składzie i upewnij się, że wybrany peeling do twarzy nie zawiera uczulających Cię składników.

Peeling do twarzy - jak go poprawnie wykonywać?

Peeling do twarzy do użytku domowego jest bezpieczny dla naszej skóry, ale jak w przypadku każdego innego kosmetyku warto zapoznać się z instrukcją użytkowania, aby upewnić się, że wiemy, w jaki sposób i jak często go używać. Warto znać też kilka uniwersalnych wskazówek do stosowania peelingu:

  • nie wykonuj peelingu częściej, niż wskazuje producent, aby nie podrażnić skóry
  • wykonuj peeling delikatnie, aby pobudzić krążenie w skórze, ale nie uszkodzić powierzchni naskórka
  • nakładaj peeling na zwilżoną skórę twarzy, wtedy lepiej wchłoną się substancje odżywcze i nie podrażnisz skóry
  • omijaj okolice oczu, peelingi do twarzy nie zawsze są przeznaczone na delikatną okolicę oczu

Jakie peelingi do twarzy posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz dobry peeling do twarzy dla każdego typu cery i o wielu właściwościach. Posiadamy peeling do twarzy dla skóry suchej, normalnej, mieszanej i delikatnej. Jeżeli nie wiesz jaki typ skóry posiadasz, zdecyduj się na peeling uniwersalny do każdego typu cery.

Popularne marki: Nacomi peeling do twarzy

Ilość produktów: 1
Blog pixel