Matowe pomadki i szminki

( ilość produktów: 95 )

Matowe wykończenie na ustach króluje już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, że moda ta przeminie. Mat nieustannie pojawia się na wybiegach, ulicach i w programach telewizyjnych. Skąd ta fascynacja pomadkami gwarantującymi taki efekt? Szminki bez połysku zapewniają naszym wargom długotrwały i intensywny kolor. Pozwalają także na manipulację kształtem i rozmiarem naszych ust. Są również utożsamiane z elegancją i klasą, przy jednoczesnym zachowaniu subtelnego wydźwięku. Świetnie sprawdzają się na co dzień, ale zdają egzamin również podczas biznesowych czy towarzyskich spotkań. Matowe szminki to po prostu uniwersalność, którą pokochały nie tylko Polki, ale i kobiety na całym świecie.

Rodzaje matowych pomadek

W tej kategorii produktów odnajdziesz różne typy szminek i błyszczyków o matowym wykończeniu. Warto poznać typy tychże kosmetyków, ale wybrać ten najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom.

Matowe pomadki w sztyfcie

Dla Pań preferujących szminki w sztyfcie, mamy do zaoferowania naprawdę szeroką gamę  produktów. Wśród nich wyróżnić należy kolekcję Velvet Matte od Essence. Ta seria pomadek charakteryzuje się dużą głębią koloru, nasyconą pigmentacją i lekką formułą. Dzięki niej zapomnisz o spierzchniętych ustach. Jeżeli mówimy o macie, to nie możemy zapomnieć o serii Velvet Matte Lipstick Golden Rose. Ta linia kosmetyków w sztyfcie oferuje szeroką gamę kolorów, która odznacza się trwałością, mocnym napigmentowaniem, aksamitnym wykończeniem, dużą wydajnością i niezwykle korzystną ceną. Szminka w sztyfcie znalazła się również w ofercie Catrice, a dokładniej w kolekcji Ultimate Matt. To linia kosmetyków wegańskich, które także odznaczają się kremową konsystencją, dużą wydajnością, mocnym kryciem i trwałością.

Matowe pomadki w kredce

To bardzo innowacyjna technika aplikacji kosmetyku na usta. Pozwala na niezwykle precyzyjne obrysowanie konturu naszych warg, a następnie dokładne ich wypełnienie wybranym przez siebie kolorem. W tym segmencie produktów znalazła się firma MeMeMe z linią Lip Glide. Ta seria pomadek w kredce, to gwarancja dokładności, łatwości aplikacji, jednolitej gładkości i oczywiście głębokiego, matowego wykończenia. Wśród kredek do ust o takim efekcie króluje również seria Matte Crayon Lipstick od Golden Rose. To nie tylko aksamitny sznyt, ale i pielęgnacja czerwieni wargowej, wygoda podczas aplikacji oraz szeroki wybór kolorów.

Matowe pomadki w płynie

Ta grupa kosmetyków do ust wyróżnia się długotrwałym efektem utrzymującym się nawet kilka godzin. Trwałość tych pomadek związana jest z ich płynną, zastygająca z czasem konsystencją, tworzącą na ustach oporną na czynniki zewnętrzne powłokę. W tej kategorii produktów wspomnieć należy o dwóch seriach firmy Golden Rose: Liquid Matte Lipstick oraz Soft Matte. Obie linie prócz wcześniej wspomnianych cech, odznaczają się także bardzo przemyślanym, nawilżającym składem oraz szeroką gamą kolorystyczną pomadek w płynie.

Marka
Cena
-
Ilość produktów: 95
Blog pixel