Pomady do brwi

( ilość produktów: 6 )

Te kosmetyki to świetna alternatywa dla kredek, cieni czy żeli do brwi. Często łączą funkcję tych trzech preparatów. Pomady pomogą nadać Twojemu łukowi brwiowemu idealny kształt oraz kolor. Te produkty umożliwiają również stopniowanie efektu związanego z nasyceniem barwy.

Charakterystyczną cechą pomad jest ich trwałość. Wynika to z gęstej, ale bardzo przyjemnej i plastycznej formuły preparatu. Na taki stan rzeczy wpływa również mocna pigmentacja tego kosmetyku. Liczne barwniki idealnie pokrywają nie tylko włoski, ale i skórę w obrębie oka. Nie bez znaczenia są także woski znajdujące się w składzie produktu. To one w ogromnej mierze wpływają na jego trwałość, czyli odporność na ścieranie czy rozmazywanie. Zdecydowana większość pomad do brwi jest wodoodporna. Dzięki temu bez obaw możesz aplikować ten kosmetyk w śnieżyce, deszczowe dni czy na plażowe lubi basenowe eskapady.

Sposoby aplikacji pomad do brwi

Wśród oferowanych w naszej drogerii kosmetycznej opakowań, znajdziesz kosmetyki m.in. w przezroczystych, okrągłych pojemniczkach. Jeżeli do makeup’u wykorzystujesz różne kolory pomad, dzięki nim w szybki i bezproblemowy sposób sięgniesz po właściwy odcień. Aby w precyzyjny sposób rozprowadzić ten kosmetyk, potrzebować będziesz wygodnego aplikatora. Najlepiej, aby z jednej strony zakończony był pędzelkiem do rozprowadzania produktu, natomiast z drugiej - grzebykiem, który pozwoli na nadanie włoskom naturalnego, uporządkowanego wyglądu. Na kosmetykomania.pl znajdziesz zarówno komplety, w których zestawiono pomadę z aplikatorem, jak i pojedyncze pudełeczko z kosmetykiem. Jeżeli zdecydujesz się na tę drugą opcję, warto abyś do kosmetyku dobrała szczoteczkę i grzebyk oraz pędzel do brwi.

W naszym asortymencie znalazły się również kosmetyki zamknięte w małych paletkach do makijażu. Bardzo często prócz transparentnych lub napigmentowanych wosków do modelowania brwi znajdziesz tam również cienie, pędzelki, grzebyki, a nawet pęsety. Jeżeli zdecydujesz się na zakup takiego zestawu, umożliwi Ci to osiągnięcie rozmaitych efektów makeup’owych – od laserunkowego, subtelnego wykończenia po bardzo wyrazisty look. W pierwszej kolejności możesz sięgnąć po wosk, a następnie zaaplikować na niego cień do brwi. Ten proces możesz również odwrócić. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby te dwa kosmetyki najpierw ze sobą zmieszać, a dopiero później zaaplikować je na łuk brwiowy.

U kogo sprawdzi się pomada do brwi

To z pewnością propozycja dla Pań, które pragną nadać oprawie swojego oka wyrazistości i drapieżności. Ze względu na konsystencję i mocne napigmentowanie tego kosmetyku, to również wybawienie dla osób z widocznymi przestrzeniami między włoskami. Jeżeli Twoją bolączką są luki w brwiach, zdecydowanie zalecamy sięgnięcie po ten produkt. To także preparat skrojony pod osoby, którym nie podoba się kształt ich brwi. Dzięki pomadzie, w nieinwazyjny i szybki sposób zmienisz kontur i budowę łuku brwiowego. Ten kosmetyk o woskowej lub kremowej bazie jest również skierowany dla tych, którzy planują sesję zdjęciową w trudnych warunkach, np. w wodnych akwenach. Pomada to także propozycja dla Pań, u których nie sprawdziły się kredki czy cienie do brwi.  

Najlepsza pomada do brwi – jakiej marki?

W naszym asortymencie znajdziesz następujących producentów kosmetyków do brwi:

  • Paese
  • Freedom Makeup
  • Pretty
  • Ardell
  • Sleek Makeup
  • Essence
  • Mememe
Marka
Cena
-
Ilość produktów: 6
Blog pixel