Blog

Kilka miesięcy temu na rynku zadebiutowała nowa, angielska marka kosmetyków Makeup Revolution. Marka ta wywołała wiele szumu i jest ogromnym, miłym zaskoczeniem dla miłośniczek oryginalnych kosmetyków - w nie wygórowanej cenie dostajemy produkty doskonałej jakości. Wiele z proponowanych kosmetyków nawiązuje do znanych marek, a największą furrorę robią palety Iconic 1, Iconic 2 i Iconic 3 które są odzwierciedleniem słynnych palet marki URBAN DECAY NAKED tyle tylko, że w wielokrotnie niższej cenie. Makeup Revolution to prawdziwa, kosmetyczna rewolucja....  

Czytaj więcej

Całkiem niedawno marka Sleek Makeup zaskoczyła nas kolejną, limitowaną paletą cieni Arabian Nights smoke & shadows. Tym razem inspiracja do stworzenia palety została zaciągnięta z baśni 1000 i 1 nocy. W palecie przeważają cienie w tonacjach ciemnych i intensywnych, mocno nasyconych pigmentem. Doskonałych do stworzenia makijażu w stylu smoky eye. Dosłownie wystarczy odrobina cienia dla uzyskania piorunującego efektu.     

Czytaj więcej

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO? Może to banalne, ale cała historia sztucznych rzęs zaczęła się w ... kinie. Miało to miejsce w 1916 roku, gdy w legendarnym już filmien "Intolerance"amerykańskiego reżysera D.W. Griffitha, aktorka Seena Owen wystąpiła w pierwszych sztucznych rzęsach. Reżyserowi bardzo zależało na tym, aby rzęsy były spaktakularne i dosięgały aż do policzków przy każdym zamyśleniu i spojrzeniu w dół. Oczywiście po tym filmie każda kobieta chciała uzyskać taki efekt i narodził się nowy trend.

Czytaj więcej

Invisibobble - invisible - niewidoczny, bobble - gumka do włosów. Invisibobble to niewidoczne gumki do włosów na miarę Twoich włosów. Nie ciągną, nie ściskają, dbają o Twoje włosy, odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów - kręconych, prostych, grubych, cienkich, nie powodują bólu głowy a do tego mogą służyć jako stylowe bransoletki.... 

Czytaj więcej

Serdecznie wszystkich witamy na naszej nowej stronie. Praca nad jej wyglądem, treścią i funkcjonalnością trwała spory kawałek czasu, ale mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu zarówno naszym stałym jak i nowym Klientom. Zmieniło się praktycznie wszystko co było możliwe do zmiany. Od teraz sklep działa na nowoczesnym mechanizmie iai-shop i jest internetową stroną responsywną, co oznacza, że jej wygląd został przygotowany w taki sposób, aby prawidłowo dopasowywała się do ekranów różnej wielkości. Jest to funkcjonalność, która pozwoli naszym Klientom na odwiedzanie strony z każdego mobilnego urządzenia. Życzymy udanych zakupów! 

Czytaj więcej
Blog pixel